Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális h a kutyám megiszi...

Az normális h a kutyám megiszik 3óra alatt fél liter vizet? Kistermetű kutya.

Figyelt kérdés
A kutyám 3éves és kb 3óra alatt megiszik fél liter vizet.Ha most ennyit iszik akkor nyáron a nagy hőségben mennyit fog?

2012. márc. 20. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
MIndig ilyen sok menyiséget ivott vagy csak mostanában? Ha mindig akkor ez nem baj, a szomszédomé is kistestû és naponta megiszik 2 l vizet, simán :) De, ha csak mostanában akkor az utalhat betegségre is...
2012. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb 3hete iszik ennyit
2012. márc. 20. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is kistestű és szintén ilyen sokat iszik. Szerintem csak a meleg miatt, de már én is gondoltam rá, hogy mi lesz akkor nyáron?:) Majd kiderül, de végülis víz van a csapban, csak győzzem levinni pisilni!:)
2012. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
cuki kutyusod lehet.Remélem én is h csak a meleg miatt van.:)
2012. márc. 20. 19:33
 5/6 Imnotkocka válasza:
az én kutyámon az is kistestű, palota pincsi tacskó keverék, egy dudor van az orrán, mint egy nagy pattanás, de nem fáj neki ahogy nézem, nem tudjátok mi lehet a baj? 2 nap alatt jött ki kb. és félek, hogy baja lesz, segítsetek légyszi
2012. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem lett kisebb? vagy nem nő a dudor?

Szerintem feltétlenül vidd el az állatorvoshoz a biztonság kedvéért.A kis kedvencedet szereted a legjobban ,nem? Akkor nem habozz!:) Remélem nincs nagy baj de ahogy tudok utána nézek.

2012. márc. 29. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!