Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le arról,...

Hogyan szoktassam le arról, hogy játék közben megharapjon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Akárhányszor játszom a kutyámmal ( 9 hós,németjuhász keverék,menhelyről hoztam) mindig megharap,de elég erősen. Kis-vagy közepes termetű,de elég erősen harap meg.
2012. márc. 20. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Falkavazér problémák.. Elég nehéz ezt elnyerni..


[link]

2012. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát, ha megharap akkor adj ki nyüszítés szerű hangot h tudja h neked ez fáj. Ez általában kölyök kutyáknál szokott használni, nálatok most már nem tudom h fog e, de ha nem akkor meg amikor megharap keményen rá kell szólni(nekem a kutyám játék közben csattogtatta a fogát de rászóltam mindig amikor csinálta és szépen lassan rájött h ha szépen játszik és nem csattog akkor megdicsérem )
2012. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha játék közben harap, rászólsz, hogy nem!. Leveszed a pofáját összeszorítva és befejezed a játékot vele.
2012. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha játszol az a baj elvan vadulva lekell nyugtatni ....
2013. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!