Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindenki azt hiszi a Amstaff...

Mindenki azt hiszi a Amstaff kemény? De én amiket ismerek olyan egy gyáva nyulak hogy egy macska elverné őket.

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Inkább legyen gyáva, mintsem ölje a többi állatot!!!

De nekem is van és szinte semmitől nem fél!:)

2012. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja annak sincs értelme hogy nem fél és egy Rottweilernek nekimegy és rotty
2012. márc. 20. 17:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Enyimet is nézd meg akkor. Ennyim az nem fél semmitől de mégis kenyérre lehet kenni.:)
2012. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nevelés kérdése minden..

az se jó ha minden állatot megölne ,de az se hogy nagyon félős ,vmit akkor jól elrontottak a nevelésükben,vagy eleve gyengébb idegzetűek..

2012. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem célomösszemérni az erejét vagy bátorságát egy rotival szemben,de az én amstaffom szintén azt a vonalat képviseli h családdal szemben kenyérre lehet kenni,de más emberrel szemben domináns. Kutyákkal érdekes ugy van h barátságos,megvárja az első támadást és onnatol sajnos nehezen visszafoghato,de aeddig a másik fél nem kezdeményez lehet kölyök,felnőtt,öreg,szuka kan addig olyan mint egy kis birka:)
2012. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Képzeld nem megy a rotinak és más állatnak se!Nahát, miért?Lehet mert jól van nevelve és ép az idegrenszere???!!!:/
2012. márc. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem az hogy nem tamadja meg a rottyt az nem azert van mert felos hanem mert OKOS,JOLNEVELT.nem azert tartjak a rendes gazdak a kutyaikat hogy nekimenjen mindennek ami mozog.ha nem hiszel benne akkor nezz meg egy neveletlen kutyat.az enyem mar 4 honapossan nekiment volna nemtjuhasznak,dobbermannak,nem latott kulombseget.de ez neveles kerdese.most mar megtanulta
2012. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a jó amstaff bátor, magabiztos, kiegyensúlyozott.

amiket te ismersz, azok valami szaporított, vagy selejtes kutyák lehetnek.

2012. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Bocsánat ha megbántok valakit, de már annyira nem bírom amikor mindenki váltig bizonygatja, hogy márpedig az ő kutyája olyan f.sza kemény csávó, hogy lever bárkit, vagy a másik véglet, hogy még egy lepkét sem lenne képes megharapni.

Nem hiszem, hogy az amstaffunk kemény. Azt hiszem, hogy ő egy bizonyos fajtájú kutya, aki hordozza adott esetben a fajtája jellegzetességeit. Azt hiszem, hogy masszívabb testfelépítésű, mint mondjuk egy yorki és azt hiszem, hogy nem célom még elméletben sem bizonygatni, hogy milyen kutyákat tudna elverni. Ha olyan helyzetbe kerülne valószínűleg megvédené a falkáját, akkor is ha egy pincsi támadna meg, akkor is ha egy barna medve, mint bármelyik másik kutya. A tacskóm is megvédene ha olyan helyzet állna elő, pedig ő nem áll kifejezetten kemény legény hírében.

Szóval ismét csak azt tudom mondani, hogy a mi amstaffunk nem kemény, csak egy adott fajtához tartozó kutya, akinél nagyon fontos a következeset nevelés és nem azon gondolkozom ráérő szabadidőmben, hogy kit, hogyan, mikor tudnék megijeszteni vele.

Akinek meg valami "kemény" kell, hogy menőnek érezze magát az fogjon szépen egy vasrudat aztán azzal sétálgasson, ne egy kutyára kényszerítse a saját kisebbségi komplexusából fakadó "ki ha én nem" hozzáállását.

2012. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kössz a kommentetet de a templomba kell hinni :D
2012. márc. 21. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!