Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Irnátok olyan kutyakaját amit...

Irnátok olyan kutyakaját amit imád a kutyátok? Nem sima tápra gondolok hanem valami különlegesre:

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:

nem tudom pontosan milyen különleges kutyakajára gondolsz


nálunk mindent szeretnek, időnként konzervet keverünk a táp mellé azt imádják, konyhai kosztot(rizs,tészta,pörkölt maradék amit tésztával keverünk össze,párolt zöldség stb)


a kutyáimnak a tápon kívül szerintem minden más különleges

2012. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kutyatáp+csrikesziv+(vagy marhacomb)+rizs+husleves!Ez a top favorit nálunk:)de mindent imád,gyümölcsöt zöldséet,sima tápot nármit:)
2012. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kis hús, a nagy hús, a főtt hús, a sült hús... valahogy úgy vannak vele a kutyáim, mind gombóc Artúr a csokival. Illetve indokolatlan módon - szeretik a diót.
2012. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten kutyakaja de a banánért és a répáért meg van őrülve. Emellett tuti recept nálunk: 1kanál zsír, 1kanál oliva olaj, reszelt répa/alma, fél-1kg hús, kis só és annyi rizs hogy ha össze van főzve, akkor nem folyik a kaja.
2012. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
főtt csirkefej
2012. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A csirkelábat imádják.
2012. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szőlő, bár nagy mennyiségben nem tesz jót neki. Keveset kap.
2012. márc. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én kutyáim is imádják a diót. Kertben van egy nagy diófa, ami nem igazán szoktunk teljesen leszedni, így önkiszolgálóak a kutyák. Télen még a hó alól is kutatják a lehullott termést, és olyan mesterien bontják, hogy öröm nézni őket :-)


Ezen kívül még pl. jó nagy borjúcsontot is érdemes venni nekik, órákon át rágják élvezettel, nyersen is megkaphatják, de előtte akár még egy jó levest is főzhetsz belőle a családnak.

2012. márc. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én most valamelyik nap nyúlgerincet főztem nekik. Nagyon szerették. Igen, meg a csirkeláb, dió.

De a főtt kajákat szeretik nagyon, husival, rizzsel vagy tésztával.

2012. márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a kikben veszek neki jutalomfalatokat, német márka, piros zacskóban van, 20 db rágószalag,hajlékony, nem kemény, marhás ízesítéssel, 150 Ft, egyszerűen oda van érte, és vittem kóstolót egy nagyon finnyás kutyának, és ő is megette, szóval szerintem ezt szeretné. Lehet kapni a Lidl-ben is hasonló terméket, csak más a neve és egy picit drágább.azt is szereti.
2012. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!