Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnénk de milyet is?

Kutyát szeretnénk de milyet is?

Figyelt kérdés

Ami könnyen tanul,okos,max közepes termetű(53cm marmagas),és nem túl gazdicentrikus,tehát nem csüng a gazdi nyakán naphosszat,a mozgásigény kb napi 1-2 óránál+a 3 egészségügyinél ne legyen több!

Melyik fajtára jellemzők ezek leginkább kb?


2012. márc. 20. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nemigen fogsz találkozni ilyen kutyával, ugyanis minden kutya 'imádja' a gazdáját!
2012. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj hát gondolhatod hogy nem úgy értettem!

Na de mindegy...aki érti az érti...

2012. márc. 20. 18:12
 3/5 Beatrix.P válasza:
Vehetsz egy: Boxer kutyat(55-60cm Jellemzoi:gyors,baratsagos,huseges,nem ugatos. Egy Erdelyi Kopot(52-63cm)Jellemzoi intelligens,jatekos,bator vadasz,igenytelen,jo termeszetu. Magyar Vizslat(53-64cm) Jellemzoi:ertelmes,tanulekony,vadasz,nyugodt,engedelmes,huseges.Labrador Retriever (54cm) Jellemzoi:jol uszik,teste eros,bekes,konnyen nevelheto. Rottweiler (55cm) Jellemzoi orzokutya,megbizhato.csupa izom. Remelem,hogy jok a peldak
2012. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vegyél huskyt, ha az egyszer kiszabadul a kerítésből elsétálgat egész nap. xD


De egyébként, vehetsz: golden retriever, erdélyi kopó, vizsla,

2012. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez abszolút kutyafüggő. Nekem vizslám van, mindenhova követ. Még pisilni is együtt járunk:-),egymást kísérgetjük mindenhova:-), ők eléggé igénylik a gazdi közelségét(szerintem), bár én imádom, és abszolút nem zavar, hogy mindenhova utánam jön, sőt, örülök, ebből látszik, hogy szeret, és én vagyok neki a biztonság, és ezzel is tanúsítja a hűségét is. Na mind1.

A párom szüleinek van egy berni pásztor keverék kutyájuk, ő szinte egész nap csak alszik meg horkol, neki minden mindegy, csak aludjon meg legyen kaja.De ha hazaérkeznek a gazdik persze örül, de ennyi.Ő lenne neked az ideális, de sajna nem eladó, meg hát nagy is:-)

Na mind1, szerintem az teljes mértékben a kutya személyétől függ, nem pedig a fajtájától.

2012. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!