Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a jobb?

Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Első sorban fiúk vélemyényére vagyok kíváncsi, de természetsen lányok is írhatnak.Tehát. Ti a nagytestű kutyákat, vagy a kistestű kutyákat szeretitek jobban? Az egyik barátnőmnek van egy szobakutyája nagyon idegesítő ugy teszek mintha szeretném, közbe egyáltalán nem nagyon idegesítő a kutya (cokorka a neve) ráadásul nagyon elkényeztetik azt a kutyát ugy hogy már inkább a kutya íránít. Mindig mondja a barátnőm hogy majd a kutyákkal (nekem egy nagytestű kutyám van) majd elmegyünk pasizni, merthogy a cukorka olyan aranyos. Ja és hamár itt tartunk neki, meg még egy másik baránőmnek meggyőzősédése h kutyával nagyon jól lehet pasizni. Ez igaz?
2012. márc. 20. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a közepeseket szeretem.De izlèsek és pofonok.
2012. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kutyák nem szoktam pasizni.:D Szóval nem tudom miről beszélnek. Én inkább nagytestű kutyát ajánlanék, de kistestűből is nagyon sok játékos van. Én nem szeretem a szobakutyákat. egy/L
2012. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kutyával se lehet pasizni.
2012. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Kutyával nem lehet pasizni. Mindig a kutyára kéne figyelni. Bocs az előzőért, nem úgy értettem, hogy a kutyák pasiznak.:D
2012. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Ha neveletlen, elkényeztetett a kutyája nem biztos hogy tetszeni fog bármilyen pasinak.Nekem biztosan nem tetszene, nem jó véleménnyel lennék a gazdájáról szerintem...

A kistestű kutyákkal nincsen különösebb bajom szívesen megsimogatom őket, de nem tartanék itthon.

2012. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát érdekesen hangzik majd, lány vagyok ,nagytestű kutyákat jobban szeretem mint a kicsiket sőt kistestűből is csak két fajtát tartanék havanese-t és bichon frise-t ,mivel panelba lakok van egy bichon frise-m ,de nincs elkényeztetve ,mert ő kutya ,és kutyának vettem, nem gyerek pótléknak vagy plüss kutyának, nagyon jól nevelt és okos kutya ,eddig nem volt még barátom ,de tuti ő is szeretné ,mert nálunk én irányítok nem a kutya.. :)
2012. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is így gondolom h hülyeség hogy kutyval lehet pasizni csak kiváncsi voltam mások vélemyényére is :)
2012. márc. 21. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!