Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden ami labrador! Jelleme,...

Minden ami labrador! Jelleme, tartása, szokásai?

Figyelt kérdés

Előre szólok hogy nem érdekel a google leírása sem semmi másé!

Tapasztalati vélemények érdekelnének!

Panelban lakunk!


2012. márc. 20. 18:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát sokan ide nem írtak még, látod ezért jó a google.:)
2012. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

20 perce írtam ki a kérdést!:)

Nem vagyok türelmetlen!:)

Persze elolvastam a kutyatár leírást de az általános!Szeretem ha tapasztalatokat írnak inkább!:)

2012. márc. 20. 19:13
 3/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát ha lenne labradorom akkor írnák róla.:) Csak annyit tudok róluk, h nagyon szeretik a vizet meg h nagyon szépek, okosak.:)

2012. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Igen ezek az infók nekem is meg vannak!:)

Kíváncsi vagyok alátámasztja-e valaki!

2012. márc. 20. 19:22
 5/19 anonim ***** válasza:
nekem van egy 5 éves labradorom. :) ha van kérdésed, írj nyugodtan :D most így magamtól nem igazán tudok mit mondani.. :)
2012. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Hovarju ***** válasza:

Nekem májusban lesz 3-éves a kutyám. Zsemle színű. Ivartalanított szuka. Már 3 hónapos korában utánam ugrott a kis Dunába és úszott velünk együtt (azóta is imád úszni). Labda mániás és apportos. Szereti cipelni a dolgokat. Én is panelban lakom.

Jó természetű kutya. Szereti a gyerekeket.

Hamar tanul. Engedelmes és ügyességi vizsgákon vagyunk túl és azt gondolom vele együtt élvezi a tanulást.

2012. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Hovarju ***** válasza:
*bocs, nem vele - velem
2012. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hát az érdekel hogy mennyi mozgás elégíti ki?

Hogy kisbaba,kisgyerek mellett hogy viselkedik?

Mennyire jámbor?

2012. márc. 20. 19:46
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt még labradorom, viszont barátnőmnek van egy fekete labradorja. Csak jó dolgokat tudok írni arról a kutyáról, imádom, és isteni természete van. Okos, könnyen tanul, játékos, nagy a mozgásigénye, hogyha kiviszed sétálni, akkor fut/úszik/ugrál, de egyébként otthon nyugodt és lusta. Meg aztán érezni rajta, hogy annyira empatikus, odafigyel az emberekre úgy igazán, főleg a gazdájára, egy igazi jólelkű állat. Viszont kölyökkorban azért még nagyon hebrencsek, de aztán olyan 2 éves kor körül lenyugszanak, ezt mástól is hallottam már. Nagyon sokoldalúak.
2012. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, gyerekekkel gyengédek és jámborak az biztos, de amikor még kölykök, akkor azért feldönthetik a gyereket játékból. Ez a kutya tipikusan odaadó, hiába vadászkutya, sokszor mégis barátkozik a kisebb állatokkal, meg macskákkal is, ahelyett, hogy kergetné. De azért amennyi kutya, annyi szokás. A neveléstől is nagyon sok minden függ.
2012. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!