Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mi a tapasztalatotok,...

Nektek mi a tapasztalatotok, véleményetek? ( elléssel kapcsolatban )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Írtam én itt valamelyik nap, hogy kaparja a helyét a csivavám stb. Hát azóta sincsen kiskutya. :( Ha a második pároztatástól számoljuk akkor van a 63.napban ha az elsőtől akkor a 65.napban. Semmi jele annak, hogy elleni fog.:( Doki azt mondta, hogy még várjunk 2 napot ha nem történik semmi akkor császározni kell. Tuti, hogy élnek a kutyusok mert mozognak,rugdosnak rendesen. Már nagyon megvagyok ijedve. Nem lesz semmi bajuk? Volt már valaki ilyen helyzetben? Ha igen hanyadik napon ellett a szuka?
2012. márc. 20. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hááááát, én adnék oxit a doki helyében.Bár őlátta az ultrahangot,hogy hol vannak a kutyák. Elindultak a szülőcsatorna felé?
2012. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem ultra-hangozta meg őket. Előtte felhívtam, hogy bevinném a kutyát és amikor mondtam neki mi a helyzet azt mondta, hogy felesleges. Nincs az ellésnek semmi jele. Annyi, hogy 3 nappal ezelőtt egyszer kaparta a helyét de azt se intenzíven. Teje van már bőven most 5.napja.
2012. márc. 20. 19:10
 3/17 anonim ***** válasza:
5napja van teje? Amikor megindul a tej akkor onnan számítva 1hét.:)
2012. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

a tejből nem tudsz semmit nekem volt olyan szukám akinek volt teje már az utolsó 2 hétben,

Hőmérőzöd?

2012. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Elkezdtem hőmérőzni mert itt sokat olvastam róla. A doki meg lecseszett, hogy minek kínzom a kutyát úgy is látszik ha elleni akar.
2012. márc. 20. 19:15
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, neked is jó nagy barom állatorvos jutott.

A legbiztosabb módszer a hőmérőzés ...

2012. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sajnos itt vidéken nincsen normális állatorvos. Ő az egyik legmegbízhatóbb doki bár szakmailag nem a legjobb.Ha császározni kell persze nem hozzá viszem arra megvan a külön doki de őt nem tudtam ma elérni..:( A tenyésztő is azt mondta, hogy még várjak 2 napot mielőtt dokihoz viszem.
2012. márc. 20. 19:19
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
jesszus, ultrahangot nem csinál (pedig ilyen kicsinél tudni kéne,hány van benne),a hőmérőzés kínzás (mi benne a kínzás,a kutya észre sem veszi), ésa65 napra még ráhúzna kettőt....én megkérdeznék egy másik orvost is.
2012. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha ma éjszaka nem lesznek kiskutyák akkor végig hívom a dokikat akik még vannak.
2012. márc. 20. 19:22
 10/17 A kérdező kommentje:
Megmértem a hőjét kereken 38.
2012. márc. 20. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!