Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Doberman tapasztalatok?

Doberman tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Minden érdekel.....

2012. márc. 20. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Saját tapasztalatom ugyan még nincs, de itt egy link. Ez itt konkrétan egy cikk a jelleméről, de rengeteg érdekességet, infót találhatsz még az oldalon.

[link]

2012. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Várom a további válaszokat is....
2012. márc. 20. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, 2, imádtam őket, remélem, hogy nem sokára lesz lehetőségem 1-et tartani, akármit megtett volna, viszont nagyon kikell fogni, hogy ne egy pörgős kutyát fogj ki, a miénk 4 óra intenzív mozgás mellett kidőlt, 20 percre, utána kezdte volna előlről. A másik dobink, nem volt ennyire pörgős, annak fele ennyi mozgás elég volt. Nagyon okosak, kemény kéz kell a nevelésükhöz és figyelni, hogy macskákhoz jól szocializáld, ha van macskátok.Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
2012. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annak idején amikor egy tüzépen dolgoztam, volt a "leltáramba" egy kan dobermann. Bencének hívták. Őrizte a portát. Nagyon kedveltem, főleg velem volt, igazán elmélyült a kapcsolatunk. Az biztos, hogy meg kellett fenyíteni néha, de nem sokszor. Szeretett trappolni a telep széltében-hosszában. Sajnos egyszer történt vele egy kis gond, mert a szomszéd tacskó ingerelte, emiatt egyszer szó szerint nyakon csípte. De úgy, hogy szájzárat kapott Bencus. A tacsi elpusztult. Ezután elküldtek a munkahelyről tehát megszakadt a kapcsolatom azzal a csodálatos kutyával.
2012. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. márc. 20. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Iszonyú elegáns! Gyönyörű a hangja! Őrség!
2012. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
konkrétan mit szeretnél tudni? Kéne tenned egy kennel látogatást valahol, ugy sok mindent megtudnál.
2012. márc. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!