Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 13 éves bassethoundunk...

Van egy 13 éves bassethoundunk, örökbeadnnánk valakinek, és hogy van e erre esély, mert hát elég öreg?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Miért akarod örökbe adni 13 után?

Vagy nem nálad volt végig?

Félre ne értsd nem kukacoskodni akarok csak érdekel!:)

Amúgy szerintem kevés az esély hogy valaki befogadja mert már nagyon öreg!

Én spec 5 évnél idősebb kutyus nem fogadnék be!De ez persze én vagyok!

Hirdesd meg az expresszen vagy esetleg keress fel menhelyeket hogy rakják fel a honlapjukra!Más ötletem nem nagyon van!

2012. márc. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én sem értem,miért akarod örökbeadni...
2012. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
gondolom el kéne kezdeni fizetni az állatorvost....
2012. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért adná örökbe mert vagy nem tud vele mit kezdeni vagy lehet költöznének és oda nem vihetik. Egyik ismerősömnek volt egy 7 éves spánielje emeletes házba kellett költözniük az adósságuk miatt és a kutyától meg kellett válniuk ezért került hozzám és most 12 éves.

Én egyébként örökbe fogadnám de így is ott van a örökbe fogadott kutyám meg a barátnőm csivavája és így is elég sokat kell velük foglalkoznom, mert a barátnőm 3 műszakban dolgozik 8 órát, én meg vagy délelőtt dolgozok 6 órát vagy délután.

Egyébként hírdesd a helyi újságokban, vagy keress fel néhány menhelyet hátha tudnak ajánlani valakit vagy az expresszen ahogyan az előzőek is írták. Vagy keressél fel néhány ismerőst akik tudnának vele foglalkozni.

2012. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én speciel jobban szeretem az édes kis öreg kutyusokat. És nem hinném, hogy egyedül vagyok vele.
2012. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Esély mindig van, csak nem sok. Pláne ha beteg és sokba kerülne a doki.
2012. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

szánalmas! aki igazán szereti a kutyáját, ilyen idősen nem adja oda senkinek és nem keres kifogásokat! ha el kell költözni csak olyan helyre menjen,ahova a kutyát is viheti. még mindig nem vésődött bele az emberek fejébe hogy FELELŐSSÉGET KELL ÉRTÜK IS VÁLLALNI? olyan mintha ha az idős szüleidnek azt mondanád: bocs de már nem tudok veletek foglalkozni, átpasszolnak másoknak ok? nembaj?


add be a fajtamentéshez, ahol tényleg jó helye lenne! vagy ők keresnek neki helyet.

2012. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik normális választ adtak, igen sajnos azért kéne örökbeadnunk mert elköltözönk, nincs rá lehetőség hogy velünk maradjon, és igen mi is találtuk még pár éve az utcárol hoztuk be, ha lehetne megtartanánk de sajnos nincs rá lehetőségünk...
2012. márc. 21. 13:57
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja és aki meg azt hiszi, hogy csak azért adnám örökbe mert beteg, nagyot téved.. a kutya egészséges minden oltást megkapott amit kellett.. jobb lenne ha kérdeznének nem találgatnának...
2012. márc. 21. 14:18
 10/19 anonim ***** válasza:
akkor kerestétek a gazdáját? chippet néztetek? (ha 13 éves és basset akkor chippes kell,hogy legyen) lehet, hogy a gazdája azóta keresi?
2012. márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!