Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugatással kapcsolatos kerdesem...

Ugatással kapcsolatos kerdesemben segitenetek?

Figyelt kérdés
A kutyam nagyon jolnevelt es okos. De a multkor elofordult,hogy ejszaka rengeteget ugatott. Vartam hatha abbahagyja es visszamegy pihenni. Meg is tette, megnyugodtam, de 5 perc mulva ujrakezdte. Nem birtam tovabb kiszoltam neki, hogy menjen mar aludni. Azert vacilaltam a kiszolassal,mert nem akarom arra nevelni, hogy ha ugat kimegyek hozza az ejszaka kozepen. Egyebkent meg volt az oka az ugatasra, a macskank piszkalta fel, ot ugatta. Szerintetek jo megoldas,hogy ha ugat raszolok?
2012. márc. 21. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
ßaszd ki a macskát. Na nehogymá a kutyát fenyítsd a szenyó dög miatt!
2012. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen nem azért ugat, mert unatkozik és azt akarja hogy menj ki, hanem más nyűgje van. Majd ha azért csinálja, akkor ne menj ki, vagy ha kimész, öntsd nyakon egy fél vödör vízzel, hogy legközelebb inkább azt akarja, hogy maradj bent :)
2012. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!