Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?...

Miért csinálja ezt a kutyám? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
4 éves golden retriever szuka kutyám van. 3 évig volt egy kis túlsúlya, nyáron szépen lefogyott. Mindig is jártunk sétálni, most is vinni akartam, de valami megváltozott. Eddig gyönyörűen sétált mellettem, most viszont nem bírok vele. Rettenetesen húz, csak ügetve jön szépen, nem marad meg mellettem, mindig előreszalad. Ha lelassítok, vagy magam mellett tartom, akkor oldalra dől a másik irányba és majd' leszakad a karom, nem bírom. Vastag láncból van a póráza, már biciklis kesztyűt kell húznom sétakor.. Mit tegyek? Kutyasuli nincs a közelünkben, szóval az kilőve. Gondolkoztam a fojtóláncon, de nem tudom, ilyen makacs kutyánál is beválhat? A válaszokat előre is köszönöm.
2012. márc. 21. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
a túlsúly miatt nem volt olyan eleven és mióta lefogyott mozgékonyabb lett, vegyél halti-t az beszokott válni a legtöbb kutyánál--
2012. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mennyit futhat póráz nélkül egy sétánál?
2012. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D.O.81 ***** válasza:

Üdv kérdező!


Nem te vagy a főnök.


Először old meg a kettőtök között lévő rangsor problémát.


Üdv!

2012. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És meg tudnád mondani, hogy hogyan? :) Nagyon makacs kutya, egyszerűen nem lehet vele bírni.
2012. márc. 22. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!