Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler, Amstaff, Németjuhá...

Rottweiler, Amstaff, Németjuhász. Melyik milyen kutya?

Figyelt kérdés
Mindegyikről szeretnék tudni jókat is illetve rosszakat is ha van.
2012. márc. 21. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A német juhászról tudok csak beszélni szerintem egy nagyon jó kutya gazicentrikus, de sokat kell vele melózni sokan közülük igazi munkamániások.
2012. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia, a rotik nagyon-nagyon kemény kutyák, kant én csak felnőtt, nagyon magabiztos embernek javaslok.

Németjuhászból láttam nagyon kemény szukát és jámbor kant is, nem tudom, mi az oka, hogy ennyire sokféle viselkedésű van.


Viszont a németjuhász nagyon szeret tanulni, és könnyen nevelhető.

2012. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én németjuhász párti vagyok.

De abból is csak munkavonal.

Van két kanom (egy fekete és egy ordas), elég kemény az örző-védőjük. Mondjuk dolgozni nagyon imádnak.


Rajzost semmiképpen nem vennék, sok belőle a küllem kutya, és már semmire sem jók, csak szépek.

2012. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amsztaff,jok:nagyon csaladcentrikus,imadja a gazdajat,ki tudja mutatni a szeretetet,rossz:makacs kemenyfeju,akaratos de ez mind a harom fajtaban megvan,ja es kemeny kez!sok sikert :))
2012. márc. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Stafi: Erőszakos, makacs, de ezzel szemben okos(legalábbis az enyém nagyon),gyönyörű, hűséges, ragaszkodó ,családcentrikus ,játékos, napi 2-3 óra mozgásigény
2012. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek hasznos volt mind.. :)
2012. márc. 23. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Németjuhász, nagyon szép és intelligens kutya!!!
2012. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!