Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok nekem kistestű, de...

Mondanátok nekem kistestű, de értelmes tanítható kutyafajtákat?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Először is azért teszem fel ezt a kérdést mert nagyon nehéz ez a döntés.Van egy nagyobb testű kutyám (Golden),de szeretnék mellé egy kisebb testűt is,azért kisebbet hogy könnyebben tudjam hozni-vinni.De szerintem a kisebb testű ebek elég agresszívak meg buták stb..És a yorkikkal meg csivavákkal mellőzzetek mert őket én nem veszem nagyon kutyaszámba.Köszönöm előre is a válaszaitokat.
2012. márc. 21. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
uszkár (nagyon okos!), beagle
2012. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Havanese

Shih-Tzu .)

2012. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Spicc, törpe uszkár, sheltie, pincser, törpe snaci, corgi, spánielek stb. Rengeteg ilyen kutya van és egyáltalán nem buták, vagy agesszívak. Olyanok amilyenre neveled őket, sokan sportolnak velük meg mindent.
2012. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fox terrier, jack russel terrier
2012. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kistestű kutyák is ugyanolyan okosak mint a nagyobbak, ha jól vannak idomítva. Például a tacsik is okosak, legalábbis akiket én ismerek, mondjuk úgy vettem észre a kisebb kutyik tényleg ugatósabbak, de általában nem agresszívak, tényleg csak ugatnak, barátoméké is mindíg mindenkit megugat, de mihelyt valaki kapun belülre kerül rögtön bújóssá változik
2012. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Egyébként nem szobakutyát akarok :)

Első döntésem az uszkár lett volna de a környékünkön nincsen sajnos és ezt nagyon sajnálom :(

2012. márc. 21. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2012. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szeged
2012. márc. 21. 21:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Papillon: kistestű, szép és tanítható, na és legalább olyan szép a szőre, mint a Goldennek...
2012. márc. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!