Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Daganatos lehet?

Daganatos lehet?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra a kutyám megvakult..ki van dülledve a szeme a Doki nem mondott rá semmit sem most hétvégére kaptunk időpontot, hogy megvizsgálja.


A kölyke is vakon született. :(



2012. márc. 22. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen sajna!:S

Mi az h nem mondott rá semmit a doki?

2012. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Annyit mondott, hogy átmeneti is lehet. De már 2 napja ugyan olyan..Valamit még lát..de egyre roszabb..neki megy mindenek..Annyit mondott még, hogy hétvégén szombaton délután 2re vigyük az ügyeletre..és ott megnézi jobban..Igen igen köszönöm a dokinak..lehet, hogy addigra már késő..-.-" A másik doki meg jelenleg nem itt tartozkodik..Messzebbre meg nem tudjuk elvinni mert nem bírja az utazást sem..be bolondul a kocsiban ha fél óránál többet utazik :( Muszáj várnunk holnap utánig. =/ De a kölykét sem vitték el mert vakon született. Ő is maradt nálunk. :( Egyiket sem akarom elveszíteni :(


Kaptunk valami csepegtetőt de az sem használ :( Szerintem inkább rontja neki mert egyre jobban neki megy mindennek :(

2012. márc. 22. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Leheteséges egy öröklődő szürkehályog. Nagyon sajnálom a kutyusokat, látod ezért is kell szüretni, mielőtt utódokat hoznak a világra.
2012. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Amúgy milyen fajta a kutyáid? Küldenél róluk képet? Hát vigyázz rájuk, h ne menjenek semminek se neki. Szerintem ha nem akarod őket kínozni tovább akkor altasd el őket és vegyél vagy fogadj örökbe egy neked tetsző kutyát.
2012. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudjuk, hogy mi volt az de a nagy kutyus már lát! :)

Itt ahol én élek a kutyusokat estére be kell csukni mert van 2 házzal arrébb egy bácsi aki sorban mérgezi meg a kutyusokat macskákat..már többször feljelentették de semmi bizonyíték nem volt!:(


A kölyökkel voltunk a klinikán szemmütétet ajánlott a doktornő.Újabb időpontot kaptunk!

2012. márc. 25. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!