Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lehet két akitája...

Szerintetek lehet két akitája egy embernek két kicsi gyerekkel?

Figyelt kérdés
Magabiztos vagyok,tudok bánni az állatokkal.

2012. márc. 22. 17:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért is ne??
2012. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
mert azt mondják,h az akita kemény kutya.
2012. márc. 22. 17:26
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha tudsz velük bánni akkor semmi gond nem lesz.
2012. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
neked van kutyád?
2012. márc. 22. 17:36
 5/19 anonim ***** válasza:
Van 3 kan.
2012. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akitám van és úgy gondolom, hogy zsákmánynak fogja nézni a kicsiket. Az akita még a nála nagyobb kutyát is képes lenne levadászni, de ha valahogy ki is "ölöd" belőle ezt hatalmas vadászösztönt, és akkor sem merném a kicsi gyerekek mellé ezt a fajtát ajánlani. Az akita nem fog finomkodni és ha megunja a gyerek ráncigálását, hangoskodását akkor helyreteszi, nem vár meg Téged. Elhiszem, hogy magabiztos vagy és tudsz bánni az állatokkal, de két akita bőven elég kihívás gyerekek nélkül is. Gyerkőc mellé türelmes fajta való szerintem, az akita pedig egyáltalán nem az, nagyon gyorsan megunja azt, ami nem tetszik neki.
2012. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem értem....azt hallottad róluk,hogy kemény kutyák?Mert ha csak ennyit tudsz a fajtáról akkor ne kezdj egyből két Akitával!

Mielőtt döntenél mindent tudj meg az általad választott fajtáról.

2012. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
mindent tudok róla.őszintén mondom,h ismerek olyan akita kutyát,aki imádja az embereket,és teljesen eltér a megszokott akita fajtától.
2012. márc. 22. 17:43
 9/19 anonim ***** válasza:
Az egy olyan egyed. Nyilván mindegyik akitának megvan a maga személyisége, de nagy átlagban nem a barátkozás jellemző a fajtára. A szamurájok kutyája volt, a japánok direkt azt nevelték belé hosszú éveken és rengeteg generáción keresztül, hogy bizalmatlan, harcias, és önálló legyen. Szerintem egy akita sosem lesz igazi játszótársa egy gyereknek.
2012. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
szerintemlehetséges.attól függ,hogyan neveled.köszi
2012. márc. 22. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!