Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy elrontottam a...

Lehet, hogy elrontottam a kutyámat?

Figyelt kérdés
A télen került hozzánk a kiskutya és bár tudtuk, hogy a hétvégi háznál lesz a helye, mindent megtanítottunk és meg is tanult ami egy tömblakásban elvárható. Gyakorlatilag napi 24 órában vele voltunk. Most, hogy beköszöntött a jó idő kezdjük kiszoktatni. Először csak 1-2 óráig volt kint, majd fél napokat. A probléma az, hogy sem enni, sem aludni nem akar kint. Amikor hazajövünk nincs olyan amit meg ne enne, és az evésen kívül csak az alvással foglalkozik.Szerintetek hogyan segíthetném a kiszokásban?
2012. márc. 22. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Kutyasuli.
2012. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert Ők kihordják a hétvégi házunkhoz?
2012. márc. 22. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon gondos gazda lehetsz .. kivágni a kutyát egyedül a hétvégi házhoz. Minek az ilyennek kutya?
2012. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
minekkéne kiszoktatini:szerinted normális, hogy a kutyát kint hagyod egy hétig a kutya falkaállat,társas lény egyedül szenved.
2012. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3 kutyám van, télen mind a három a házban volt, mivel sajnáltam őket kirakni az udvarra, csak néhány órát voltunk kint. Most, hogy jön a jó idő, reggel mennek az udvarra, és sötétedéskor jönnek csak be, mivel annyira sírnak az ajtóban, hogy nem lehet kint hagyni őket.Szóval egy cipőben járunk... Nagyon nehéz lesz, mivel megszokta, hogy folyton veletek van. Nekem ezt is elég nehéz volt megszoktatnom velük, sokáig én is kinn voltam az udvaron velük, aztán egyre kevesebbet... este is minden nap 5 perccel tovább hagyom kinn, így most 6 után jönnek be. Viszont a szoktatás kezdetén úgy kezdtem, hogy a reggelit kinn kapták, a vacsorát viszont még bent, most jutottunk odáig, hogy kinn vacsoráznak, eü séta, aztán jönnek be. Ha nem eszik kint, akkor azt a kaját ne kapja meg már bent, majd csak a legközelebbit, azt is kint, ha nem kell, megint nincs semmi következő etetésig, ne félj, elég hamar leesik majd neki... Nehéz lesz, sok kitartást nektek!
2012. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2-es, 3-as! Lehet, hogy nem voltam pontos, részletes. Ezen időszakok alatt én is kint voltam vele, és nem csak kicsapjuk hanem 1-2 hét múlva mi is kiköltözünk.
2012. márc. 22. 20:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Az előző természetesen a 3-4-nek szólt
2012. márc. 22. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Az ember akkor viszi ki a kutyát a telekre, amikor maga is költözik. Magyarul---a kutya a gazdáival kiköltözik, ősszel meg beköltözik.Miért kellene előbb kint lennie?
2012. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Azt akarod mondani, hogy ha nem otthon vagytok (csalásostól-kutyástól), hanem egy a kutya számára idegen helyen, akkor ott nem eszik, nem alszik? Ilyet még nem hallottam. A kutyának az a fontos, hogy a családjával legyen, a hely századrangú...
2012. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!