Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ivartalanított kan kutyát...

Az ivartalanított kan kutyát is ugyanúgy bántja a többi kan kutya mint az ivarosat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az én ivarosomat se bántja a többi kutya...
2012. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem 1 éves kan kutyám van és sokszor odakapnak vagy megmorogják a kanok.Szegénykém már fél a többi kutyától :-(
2012. márc. 22. 19:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Amíg az enyém golyós volt, csak a neveletlen kan kutyák akarták bántani. Mióta golyótlan, a szukák mérgelődnek vele (némelyik), a kanok meg nyalják falják, szeretgetik...

Komolyan nem értem néha! :D

2012. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
sokat nem számit igazán,persze nincs az az erőteljes kan jellege de ez is kutyánként változó,2 mentett kutyám is ivartlanitva lett az Amstaff direkt azért hogy hátha nyugodtabb lesz nem lesz olyan domináns,a saját kutyáimmal el van a kan ivartalanitott bulldoggal is de lent pl ő ugyanugy balhézna a kanokkal,még a bulldog is simán kiáll magáért más kanokkal szemben,és az ivaros kanok is simán neki rohangatnak.de igazából egy dominánsabb szuka is simán neki megy egy ivaros vagy akár ivartlanitott kannak is...
2012. márc. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom az, hogy az ivartalanított kanokat sokkal könnyebb összeismertetni, mint az ivarosokat. Ha ivaros kan jön a csapatomba, nagyon résen kell lennem, mert bármikor kitörhet a balhé. Az ivartalanítottakat azonnal elfogadják.
2012. márc. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez leginkább a több kutyától függ, de egyébként jobbak az esélyei a barátkozásra ivartalanul, mint ivarosan, ez tény.
2012. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ma is megtámadta két kan kutya a kutyumat :-(
2012. márc. 24. 20:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát védd meg. Vigyél magaddal valami erős szagú spray-t, dezodort, légfrissítőt, tökmindegy, és fújd le őket. Ne szembe, ha egy mód van rá, elég, ha az orrukat facsarja.
2012. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!És a támadó kutyák gazdája hol van olyankor?!Mert én a helyedben nagyon csúnyán ki osztanám őket,nem fognám vissza magam ne félj!Mert az hogy a kutyájuk hülye és nem kellő képen szocializált az egy dolog az meg egy másik hogy erről csak egy valaki tehet.meg azt is felháborítónak találom hogy egyesek (gondolom) tudják jól hogy milyen a kutyájuk és még is együgyűen és nem törődöm magatartással elengedik őket.a pórázt nem véletlen találták ki!meg a szájkosarat se!külföldön minden kutya szabadon mászkál a kutyás parkokba de nagyon sok olyat láttam hogy bár el van engedve hogy azért ő is tudjon szaladgálni stb. de RAJTA VAN a szájkosár mert gondolom nem teljesen megbízható.itt is így kellene akinek olyan a kutyája.
2012. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg!!! legyel a falkavezere.o is megvedi a falka tagjait.mennyi idos a kutyad?milyen fajta?
2012. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!