Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az a munka pitbull?

Mi az a munka pitbull?

Figyelt kérdés
Mindent tudni szeretnék!!!:)
2012. márc. 22. 19:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Olyan vérvonalú, aminek a szülei is dolgozó munkakutyák voltak, azaz nagy a mozgásigényük, szeretnek együtt dolgozni a gazdával. Az ilyet nem ajánlatos házi kedvencnek vinni. Megvadulna ha nem tudná levezetni a fölös energiáit. A munka pitbullal sportolni kell, vagy őrző védőzni. Bikejöringezhetsz, súlyhúzhatsz, de egy biztos: Valamit nyomatni kell, lehet kettőt is. Például egy munka vérvonalú golden retriever se való kedvencnek, mert megöli az unalom.. Gondold meg a megvételt!

Nekem sima házi kedvenc amstaffom van, de kételkedem benne, hogy lehet munka vonalú mert egyszerűen nem lehet lefárasztani.

2012. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint más fajtáknál a munka vonal. Nem show kutyának tenyésztik őket, a teljesítmény az elsődleges szempont.
2012. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Lehet nekem is ilyen van?! Nem olyan izmos.Nagyon mozgós-pörgős.Rengeteget mozgok vele és járunk örző-védőzni :)

[link]

2012. márc. 22. 20:30
 4/22 anonim ***** válasza:
Ez egy amstaff keverék.
2012. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

igen?Mindenki (akinek pittje is van) azt mondja pitbull.De hihetetlen fürge :)és kedves.


Szerited mi a másik "összetevője"?:)))

2012. márc. 22. 20:34
 6/22 A kérdező kommentje:
mondjuk ez az egyik legrosszabb képem róla :/ de a többit nem találom :(
2012. márc. 22. 20:36
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Fajtatiszta szerintem, az enyém is hasonló. az is pörög
2012. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ez egy amstaff nem pitbull, az sokkal zömökebb és izmosabb kutya, termetre is kisebb mint ez a kajla.

A munka pitbull az amit amit arra használnak amire tenyésztve lett.

2012. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

ok.azért én szeretem :)

www.kutya-tar.hu/fajtak/amerikai-pit-bullterrier

2012. márc. 23. 06:18
 10/22 A kérdező kommentje:
2012. márc. 23. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!