Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyának van a legerőse...

Melyik kutyának van a legerősebb harapása?

Figyelt kérdés
Csak linkel küldjétek el, mert link nékül nem hiszem el mert akkor ennyi erővel azt írom hogy a tacskóé a legerősebb.
2012. márc. 23. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ADDxe24ud90


De itt csak ez a 3 fajta van összehasonlítva. Soha senki nem mérte le pl egy KÁJ vagy KAU harapásának erősségét. Gyanús, h a káj-é erősebb, bár a roti széles szája nagyon erős harapást tesz lehetővé.

2012. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kössz akkor eddig az első a rottweiler mert kaut meg káj.tse láttam benne
2012. márc. 23. 09:09
 3/12 A kérdező kommentje:

[link] Bite közötti verseny rottweiler, német juhász, Pitbull. Rottweiler a legnagyobb harapási erő a kutyák mérik. Kangals és Masztiffokkal valószínűleg sokkal magasabb. A szélesebb a kutyák állkapcsai, a nagyobb erő.


Én ezt onnan másoltam ki de most nem értem Rotti erőseben szorít a masztiffok meg nagyobbat harapnak???

2012. márc. 23. 09:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem bullmasztiffom van és kb. 15 éve, amikor eldöntöttem, hogy ilyen kutyám lesz majd, akkor azt olvastam róluk, hogy a pitnél is erősebb a harapásuk.
2012. márc. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Itt van egy videó, amiben a bullmasztiffot is nézik.


Ember: 80 pounds

Labrador: 120 pounds

Pitbull: 225 pounds

Németjuhász: 227 pounds

Rottweiler: 327 pounds

Bullmasztiff: 556 pounds


Sajnos több kutyát nem mértek, de feltehetőleg az óriás testű masztiffok (angol, tibeti, nápolyi, stb.) és az óriás testű pásztorkutyák (kaukázusi, középázsiai, kangal, komondor) harapása még a bullmasztiffénál is erősebb. De ezeket nem mérték, vagyis én nem tudok ilyen mérésről, videóról.


A link:

http://www.youtube.com/watch?v=9KZlyVyWSZ0

2012. márc. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tamás47 válasza:
0%

Pitbull: 1200 pounds az övé a legerössebb mert olyan az állkapocs kialakíása!

Roti: 800 pounds

Németjuhász: 275 pounds mert tép nem szórít!!

2014. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tévhit, legenda. A pitbull harapását lemérték már sokan, köztük a NatGeo is. Annyival harap mint egy német juhász. Nem is várható el egy 20kg-os kutyától, bármilyen izmos, hogy olyan harapása legyen, mint egy 3x nagyobb fejű és tömegű kutyának.
2014. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Man125 válasza:
0%
Valamelyik okos írta hogy 20kg kutyától nem várjunk nagy harapást de arról fogalma sincs hogy egy felnőtt pitbull olyan 60kg én tudom mert most is pitbullom van és előtte is az volt és az is biztos hogy erősebben harap a németjuhásznál jah és a pitbull ha nem is a legerősebben harap de az biztos hogy a legkitartóbb és a harapási erejét órákon át tartani tudja tudom mert lemértem az enyém most 2éves 1métere a földtől kicsivel több mint MÁSFÉL ÓRÁN ÁT tartotta magát úgyhogy egy kötelet fogott
2014. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A standard pitbull 25-30kg. A game pitbull (azaz ami arénában harcol) 16-20kg. Az XXL pitbull talán elérheti az 50kg-ot, de 60kg biztosan nincs. Persze szívesen megnéznék a kutyádról néhány fotót, de gondolom nem lesz... :-)
2014. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
60 kilós pit? Véletlenül nem a pónid állt rá a mérlegre?
2014. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!