Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van akinek evési zavarral...

Van akinek evési zavarral küzd a kutyája?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy nyilvánul meg?
2012. márc. 23. 09:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
minden labrador azzal küzd.Zabálnának,ha lehetne.De gondolom nem erre gondoltál
2012. márc. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Hát nem , az enyém nem igazán eszik ,

Ez csak engem zavar , mert annyira gebe.

Félek , hogy megszólnak , mert én is megnézem a csontosabb kutyákat, bár amióta az enyém is ilyen , nem feltétlenül a gazdát hibáztatom.Már sétáltatni is alig merem.

Voltunk dokinál is , egészségügyileg nincs semmi baja.

2012. márc. 23. 09:36
 3/37 A kérdező kommentje:
Az ivartalanítás segítene valamit ? vagy ez butaság
2012. márc. 23. 09:36
 4/37 anonim ***** válasza:
de kivizsgálta a doki? (vérkép, ultrahang, májfunkció)
2012. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Igen és semmi.
2012. márc. 23. 09:39
 6/37 A kérdező kommentje:

Az a baj , hogy nincsenek is ilyen jellegű műsorok , amiből akár építő kritikát leszűrnék,

Bár van aki azt mondja , az Ő kutyája is fiatalon ilyen volt , megjárták a poklok poklát és most , idősen zabál.

Köszi , nagyon megnyugtatott .., még vagy úgy 10 év -ig "dugdosom "a kutyát

2012. márc. 23. 09:42
 7/37 anonim ***** válasza:

Találtam neked egy cikket,kipróbálhatnád amit ír,hátha beválik: [link]


Amúgy milyen fajta a kutyus?


27/N

2012. márc. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
az enyém zabál- de sztem lelki okai vannak. utcán találtam soványan, gondolom sokat nélkülözött, mert idősen találtuk(kb 8 évesen). és most se szokott le erről...
2012. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Az enyém is vékonyka, már kezdek hozzászokni, de reménykedem, hogy elkezd kicsit szélesedni, mert bár a doki szerint ilyen alkat, de azért nem ártana neki néhány deka. Mikor viszem a futtatóra, ahol elég sok a dagi, mellettük úgy néz ki, mintha éheztetném, pedig eszik rendesen. Most a táp mellé kiegészítésként főzök is neki, így már pár fokkal jobb, szívesen is eszi és picit jobban néz ki.

Nem tudom mivel eteted meg mennyi idős, de adj neki a kiegészítésként főtt ételt (nem maradékot, hanem neki való házi kosztot), szerintem 2-3héten belül meglátszana rajta is.

2012. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Milyen kutya és mit etetsz?

BARF-ot nem próbáltad? Én azzal hoztam vissza Cushingos kutyát aki majdnem éhenhalt.

2012. márc. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!