Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel fürdessem a yorkshire...

Mivel fürdessem a yorkshire terrier kiskutyámat hogy szép fényes legyen a szőre?

Figyelt kérdés

2012. márc. 23. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nercolajos samponnal fürdetem az enyémet :) Napon szépen csillog a szőre... Bár most rövidre van nyírva, így sokkal praktikusabb :)
2012. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi gyógynövényes kutyasampont használunk és annyira puha a kiskutya szőre, hogy mindenki mondja mennyire selymes. De szerintem ez nem csak a samponon múlik, hanem a fajtán és a táplálkozáson is. Pláne mert a kutyát nem fürdetjük annyiszor, mint ahogy pl az ember hajat mos és olyan sokáig hogyan is hatna egy kutyasampon?
2012. márc. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt tudsz válogatni:) Szerintem ezek a legjobb termékek, akik kiállításra készítik fel a kutyáikat, náluk vásárolnak.

2012. márc. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a Zannit ajánlom, és yorkit lehet sűrűn fürdetni nem lesz baja :-)
2012. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem nem yorkim van de a fenyes szorre nagyo bevalt trukk a tojas.en mindig adog havont 1-2-szer a kutyamnak sima felvert tojast.o szereti es gyonyoru a szore is.a samponok nekem nem annyira valtak be.
2012. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az utolsónak. Bár én nem dikert adtam tojást a Jack Russelemnek hanem felkutatja hova tojik az az egy szerencsétlen tyúk...:) És valóban nagyon fényes tőle a szőre. Mindenki elvan tőle ájulva..:)
2012. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tojást én is adok a kutyámnak, hetente egyszer. Igaz neki mindig szép, egészséges volt a szőre:)

Viszont nem adom nyersen, mert a tojásfehérje tartalmaz valamit, ami miatt nem javasolják. Vízben felforralom, de épp csak annyira, hogy egy kicsit lágy legyen. A fehérje kicsit szilárdul, de a sárgája teljesen folyós marad.

2012. márc. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!