Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék még 1 kutyust...

Nagyon szeretnék még 1 kutyust, de SOS kell hozzá! Adnátok egy kis tapasztalatot?

Figyelt kérdés
Áprilisban lesz a szülinapom! Szeretnék vagy 1 Labradort vagy 1 Goldent. Van már 2 keverék kutyusom! Jobban szeretnék 1 Labbit! Imádok játszani ,hemperegni a kutyusaimmal a fűben! Hogyan gondozzam? Hiszen fajkutya.Sokat eszik? Milyen tulajdonságai vannak?
2012. márc. 23. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Fajkutya? A kutya az eleve a faj, a faTA, az az hogy Golden, Roti, Labrador...

Annyit eszik, mint egy középtermetű kutya, de vigyázni kell, mert nagyon könnyen elhízhatnak ha nem mozognak eleget. És a mozgás alatt nem a félórás kerti játékot értem a kutyusokkal, hanem az intenzív sétákat, edzéseket.

Jól idomítható, sokat kell vele foglalkozni, munkakutya, de ha egyszer elhízik, akkor nehéz lesz lefogyasztani.

Remélem, hogy tudtam segíteni :)

2012. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm! :) nagyon szeretem a kutyusokat,úgyhogy remélem nem lessz semmi gondom!
2012. márc. 23. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem elég a most meglévő két kutyád?

Élvezd velük az együttlétet. Mi van, ha rájössz, mégsem a labit szereted, mert éppen megtetszik a golden?

2012. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A meglévő kutyáidal mennyit foglalkozol? Viszed őket minden nap sétálni, engedelmeskednek neked? Egy kutyának nem elég a fűben hempergés, hanem minden nap le kell fárasztani, foglalkozni kell vele. Ha nem foglalkozol velük naponta minimum 2 órát, akkor kíméld meg azt a szegény kiskutyát ettől és legyen elég a két meglevő.
2012. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi,de én döntöm el,én csak tapasztalatot kértem. a két kutyám megvan kötve mert ők házörzők és nem is lettek tanítva! hát azért... persze őket is nagyon szeretem,sőt imádom,de ezt ti nem értitek :) kösz
2012. márc. 24. 11:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a kutyusokat,a Labbikat!! :)) állatorvos szeretnék lenni,de itt nincs SAJNOS rá lehetőségem.....
2012. márc. 24. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Szegény kutyák.... Megkötve élni?

Neked semmilyen kutya nem kell !!!

2012. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!