Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutyám elélvez álmában,...

Kan kutyám elélvez álmában, miért?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves ölebem, és nincs ivartalanítva... A szuukákra, ah tüzel, ha ne, akkor is beindul, de nem szoktam hagyni, hogy megis dugja őket... [pl parkban, mezőn, utcán, ah találkozunk ilyennel...] Na és újabban észrevettem, hogy nedves alatta a pléd, először azt hittem, hogy csak bepisilt álmába [előfordulhat, azért meg ugyebár nem cseszhetem le...], de a kanapén is előfordult vagy 10x és csak akkor tűnt föl hogy nem is pisi, hanme az ott "cucc". Meg hét fölemeltem és eléggé h bevolt merevedve és Ő ezt roppantul élvezi is, mert fölkel rá és nyög hozzá... o.O EZ normális? Ezt mivel állíthatom le? Eléggé zavaró, hogy ha a kanapén, vagy az én ágyamban alszik, akkro minden csupa kutya-... lesz.
2012. márc. 23. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ÚÚÚÚR ISTEN !!!


Na amit kapsz most másoktól ,........

Ő a falkavezér --bla-bla-bla

Sok sikert :)

2012. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát nagyon kanos kutyád van:D De fogalmam sincs, hogy mit lehet csinálni vele...Nem normális dolog, de nem is baj:D(egészség ügyi szempontból)
2012. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

első: ebben semmi értelmes választ nem véltem fölfedezni... -.-

második: úgy érted, hogy normális, hogy nemileg, mert neki is kell a szex?

2012. márc. 23. 21:44
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy el kéne vinni egy szukához, hadd élvezze ki hogy kan...:)
2012. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem normális viselkedés.

Ivartalanítás sokat segít a dolgon.

2012. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy capone.A kölykökkel mi lesz?
2012. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nem akarom kimiskároltatani... am van fogamzásgatló... de akk is.. gondolj bele:

egyszer dughatsz vagy 2x egy évben, viszont soha többé? vagy mi?

2012. márc. 23. 21:53
 8/16 anonim ***** válasza:
A kutyát az ösztönei és a hormonjai vezetik. Ez normálisnak mondható hogy kanosabb mivel itt a tavasz hormonokkal teli van. De az ivartalanítás az egyetlen megoldás és hidd el az nagyobb kínzás ,hogy nem párosodhat.
2012. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ivartalaníttasd. Kicsit hormontúltengése van, ez nem jó neki,csak szenvedés.Ha ráengednéd egy szukára, akkor utána csak még rosszabb lenne.
2012. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen szenved a hormonjaitól. Ha párosodhat, még rosszabb lesz a helyzet, kis szörnyeteggé válik (amúgy nem élvezet nekik, sőt, kifejezetten fájdalmas). Épp ivartalanítási akció van, használd ki!

[link]

2012. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!