Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam ajándékba egyk ét...

Kaptam ajándékba egyk ét hónapos kis tacskó keveréket. A szobába pisilt és kakált, most csináltam neki alomhelyet, alommal teleszórtam, de ugyanúgy a laminált padlóra pisil és kakál. Egyszobás lakás+erkély. Mit tehetnék, hogy szobatiszta legyen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 09:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

És a főbérlőd nem is tud a kutyáról ?

Előbb utóbb úgy is rájön, és akkor ...

A kutyád is ahogy nő hangot ad ottlétének..

Na meg arról nem beszélve, hogy szociális zavarokkal fog küzdeni, ezzel visszatartod a szellemi fejlődésében is ..


Ezt jól átgondoltad ?

2012. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én kutya szobatisztaságra szerettem volna kérdést kapni ilyen esetben.... nem pedig pszichiátriai esetet csinálni egyes félrebillent elméjű emberek végett.
2012. márc. 24. 10:54
 13/19 anonim ***** válasza:
81%

Tudod az a gond, hogy a kutya lesz pszichiátriai eset, ha a lakásban tartod.Már most szarik (szó szerint) a fejedre.Mi lesz, ha egész nap magas hangon üvölt? és ezt az elkövetkező 15-18 évben?

Szerintem, te baromi nem gondolod át,hogy mit csinálsz.

2012. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

mi főbérlőnk se tudta a kutyámat az előző albérletemben, és hát láthatod előző albérlet,ki is rúgtak miatta. Kijelentette hogy vagy a kutya marad és mi megyünk,vagy ajándékozzuk el. Most itt szundít mellettem a párnámon:) szóval egyértelmű hogy lesz*rtam a nő fejét és kerestem egy olyan albérletet ahol lehet kutya!(jobban is jártunk, egy angyal a mostani főbérlőnk). A piszkításról meg annyit hogy mi is pellust használtunk az elején míg nem volt meg minden oltása,mégis voltak balesetek szerte szét kiskorában, ezért amint tudtuk le is vittük sokat sétálni, hál isten megúsztuk hogy összeszedjen valamit:)

Amúgy ezt az ajándékba kutya dologra szeretnék rátérni,fel voltál te készülve kutyára? mert ha nem ezért utálom ezt hogy meglepi nini egy kutya tessék,aztán az újdonsült gazdi azt se tudja mi fán terem a kutyanevelés,szocializáció aztán lesz egy idegbeteg kutya aki késöbb már teher aztán megy a zsúfolt menhelyre. Nem akarlak általánosítani,de sajnos gyakori,kérlek nézz utána a falkavezérségnek,ha megvannak az oltásai vidd kutyafuttatóba minnél többet,és napi 5 séta minimum! Kérlek tedd boldoggá azt a tündéri kis teremtényt hidd el megérdemli :( Köszönöm!

2012. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A volt barátnőmtől kaptam, egy hete. Na két hét múlva megyek haza apámhoz, nekik van kertes házuk. Lehet, hogy ott fogom hagyni, mivel én sulizom nappal, éjjelente meg néha melózom.
2012. márc. 24. 11:43
 16/19 anonim ***** válasza:
HOgy képes valaki kutyát adni ajándékba.Bocs, de én nem fogadtam volna el. Ez felelősség legalább 15 évre. Vállalja aki adta. Te meg most majd a szüleidre sózod. Add vissza.
2012. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Inkább az a baj, hogy rá éjjel megcsalt, két nap múlva meg míg melóztam, összepakolta összes cuccát és lelépett. Azóta nem is keresett : )
2012. márc. 24. 11:51
 18/19 anonim ***** válasza:

Te azt írtad (nézd vissza), hogy lehet , lakásban lesz csak tartva, még nem tudod.

Hát , ha nem tudod , akkor -

Erre írtuk azt , hogy ok , de nagyok sok pszichés baja lesz a későbbiekben a kutyádnak.(jelezvén arra amit , Te még nem tudsz , hiszen lerí rólad , hogy első kutyás vagy)


Ebbe nincs semmi degeneratív , nem kell lefújni,mert ÉN legalább is tudom , hogy mennyi szociális bajjal kell majd megküzdenie, a kutyádnak . Hidd el nem leányálom !


És akkor előjössz a papa kertes házával.


Amúgy Én voltam az elsők között aki a pelenkát ajánlotta, de ilyenkor már bánom .............:(

2012. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nekünk kb 1 hétig tartott míg rájött mit kell csinálni de még pici addig be fog pisilni alomra nehezen de rá lehet szoktatni szerintem ha bepisil NE BELENYOMD az orrrát hanem vidd közel hozzá és szagolja kb 30 másodpercig és szidd le hogy ki kell menni vidd ki mindig egy adott pontra és megfogja tanulni hogy amikor pisilnie kell akkor kaparni fogja az ajtót mert nem szeretné hogy leszíd
2012. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!