Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent az ha a kutya...

Mit jelent az ha a kutya felemeli a melső lábát szaglászásközben?

Figyelt kérdés
tanított vadász kutyáknál azt jelenti hogy megtalálta amit kellett, de a nem tanított kutya miért csinálja? próbáltam neten rákeresni de nem találtam rá választ.
2012. márc. 24. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


itt mindent megtalálsz, pl a mellső lábak emelgetése jelentését is , csak lapozz.

2012. márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Alázatos mancsemelés" alatt, de amúgy itt nagyon sok minden le van írva , aminek hasznát veheted :D
2012. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért nem minden mellső lábemelés "alázatos". És az sem mindegy, hogy az én (pitbull-németjuhász mix) házörző kutyámról beszélünk vagy egy lakásban tartott városi kutyáról. Amikor az enyém felemeli az egyik mellső lábát, akkor meneküljön minden élőlény. Azt is jelenti, hogy felkészült megvédeni magát és kész a harcra.
2012. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket majd át tanulmányozom, az én kutyámnál se alázat, vagy agreszivitás, ezt szaglászás közben teszi van amikor a földön érez valamit és akkor emeli fel, van amikor meg a levegőben koncentrál rá egy szagra és akkor emeli fel...
2012. márc. 24. 13:16
 5/7 VBeata81 ***** válasza:
Szaglászás közben ez csak annyit jelent, hogy érdekeset talált, és nagyon koncentrál. :)
2012. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
milyen fajta?
2012. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
falusi pedigree :D (menhelyről keverék, spániel/foxi méretű) disznó-tacsi-fóka-kígyó-agár-macska-kutya a helyes jellemzés :D
2012. júl. 16. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!