Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kifejezetten lusta kutyát...

Kifejezetten lusta kutyát keresünk. A felsorolt fajták közül melyek felelnek meg a legjobban a feltételeknek? De várok további fajtaajánlásokat is!

Figyelt kérdés

-Szeresse a gyereket

-jól kijöjjön más állatokkal (szárnyasokkal)

-más kutyákkal lenne együtt

-Naponta 2 óra foglakozás lenne vele (ebben benne van a mozgás és a szellemi fárasztás is). Hétvégén többet is tudunk vele foglalkozni.

-Kis testű legyen max közepes.


Mi ezeken a fajtákon gondolkodunk:

-Tacskó

-Basset hound

-Boston terrier

-Shih-tzu

-Angol bulldog

-Francia bulldog

-Cavalier King Charles spániel


Esetleg tapasztalatokat is várok a fajtával + ha van ilyen kutyád akkor képet is.



2012. márc. 24. 11:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
shar pei 16 18 órát alszik és imádnivaló:)
2012. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
angol bulldog! lusta egésznap alszik szereti a gyerekeket :D saját tapasztalat!
2012. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a basset houndot ajánlom..nekünk volt egy kan..:) Charlie-nak hívták,egyáltalán nem lépcsőzhet,de ismerősöm nem tudta és elakart vele indulni,le a lépcsőn a kutya megmakacsolta magát és nem mozdult,elég okosak,viszont makacsak is..:) hízásra hajlamosak..gerincbántalmai lehetnek..szerintem csodálatos kutyák..:) bár M.O.-on nincs olyan színű amilyen a mienk volt(tricolour,de a nyerges változat,fekete volt a háta) úgyhogy nekünk már csak külföldről lesz..:) Képet kicsit később teszek fel :)

2012. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Ha növeljük még valamennyivel a mozgatási időt akkor még a Yorki is jöhet?

2012. márc. 24. 11:44
 5/21 anonim ***** válasza:

én ezek között a shih-tzut ajánlom,igazi gyerekbarát,nyugodt kiskutyák,igazi dömperek:)) mi így hívjuk!:) Anyósoméknak van shih-tzujuk meg édesanyámnak hát imádom,énis olyat akartam csak átvert a szapi aztán pincsi lett belőle de nem bánom nekem ő a tökéletes:)

Amúgy itt van Sunny akiről beszéltem,ő anyósomék shih-tzuja:

[link]

Pont most vigyáztunk rá egy hetet,egy tünemény volt:)

2012. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát van egy kis baj. A lakásban és a kertben is van lépcső. Bár a kerti lépcső még kikerülhető de a lakásban lévő nem. Akkor gondolom így a Basset hound és a tacskó így kiesik a sorból. Jól gondolom?
2012. márc. 24. 11:46
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Nagyon édes a Shih-tzu!!

2012. márc. 24. 11:47
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát ha sokat kéne lépcsőznie,akkor igen,de pár lépcsőtől nem lesz gerinc betegsége :)
2012. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
angol-francia bulldog vagy a tacsko.
2012. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
2 lépcső fok van ami az ebédlőből a nappaliba visz le és 2 az előszobához de ott a 2 lépcső fok között van szünet. + a bejárati ajtónál 3 lépcsőfok.
2012. márc. 24. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!