Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is a prémiumtápok...

Szerintetek is a prémiumtápok lecserélhetők pl hús rizs tészta zöldségre? Szerintem ugyanannyiba kerül és sokkal jobb.

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:

én nyershús-zöldség-gyümölccsel etetek (BARF)

szénhidrátra (risz-tészta) nincs szüksége a kutyának.

2012. márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vicces lenne, ha a szintetikus cucc nem lenne lecserélhető a természetes táplálékukra.
2012. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár a rizst és tésztát felejtsd el és adj hozzá némi gyümölcsöt.
2012. márc. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerinted mit ettek a kutyák a pár ezer év alatt, amíg nem voltak tápok?
2012. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Épp ezért kérdem mindenki prémiumtáppal jön ilyen jó olyan jó nekem 1 kutyám se eszi és semmi bajuk erösek szépek
2012. márc. 24. 12:13
 7/8 Bozsikrisz ***** válasza:

A prémium táppal azért jövünk, mert 100-ból 95 ember lusta lenne a kutyája etetésére időt és energiát fordítani. És ha már táppal etet, akkor legalább olyat adjon neki, ami nem csak hulladék.

Amúgy én is "barfozok", igaz nem olyan szigorúan, heti 1-2 alkalommal kap száraztápot, de azt is úgy, hogy a reggeli hús, vagy túró mellé. (egyébként Orijent kap)

2012. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekemis házikoszton él a kutyám 1 héten 1x ha eszik konzervet,ha pl fűszereset főzök vagy csirkét(allergiás rá),vagy olyat ami nem kutyába való! Tudom pl tésztát se szabadba ritkán is kap mondjuk tegnap tonhalas rákos tésztát evett ,azt főztem, nagyon szereti. Előző kiskutyám is házikoszton élt és szép 14 évet megélte. Szerintem semmi gond nincs ha változatosan adsz neki!
2012. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!