Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted ez fajtatiszta kutyus?

Szerinted ez fajtatiszta kutyus?

Figyelt kérdés

[link]


Láttuk élőben, nagyobb mint egy felnőtt westi.

Szerintem ez még csak köszönő viszonyban sincs a Yorkikkal.


2012. márc. 24. 14:23
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

A gazdája azt mondta, hogy Yorki. És, hogy az igazi Yorkik ekkorák, és ezekből lettek a minik kitenyésztve.

Oltási könyve nincs.

2012. márc. 24. 14:27
 2/23 anonim ***** válasza:

na de olva adják :)

azért megkérdezném akedves gazdit,hogy remélem chipis van hozzá, mert még feljelenti valaki, hogy chip nélkülárulkutyát és 80 ezer lesz a bünti.

2012. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Bozsikrisz ***** válasza:

Majdnem megkérdeztem, hogy van e törzskönyve, de most látom, hogy még oltási könyve sincs...Ezért kapásból úgy megbüntetnék, mint a huzat.

Szerinted fajtatiszta? Dehogy.

2012. márc. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ez nem yorki.
2012. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Láttuk játszani egy westivel meg egy beagle-lel.

A "gazdi" azt mondta, 4 hónapja van nála. De semmilyen papírt nem tud adni a kutyához.

Amúgy egy tündéri kutya, mikor megsimogattam nagyon bújt, látszik hogy szeretetre éhes.

De ennyi pénzért inkább menhelyről hozok ki.

2012. márc. 24. 14:37
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mostani gazdája nem tud megszabadulni tőle, akkor lehet, hogy ő is menhelyen végzi.:( Egyértelműen nem yorki és nagyon butának kell lenni ahhoz, hogy valaki elhiggye, hogy az.:S
2012. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább egy schnauzerre hasonlít, de nem yorkira. Megláttam a képet, alig tudtam visszafogni a kirobbanó röhögést. Nameg persze oltása van, de oltási könyve nincs. Jesszusom.

Ja meg azért ilyen nagy, mert ez az alap és ebből jön a mini. Ez az ember tényleg ennyire HÜLYE és OSTOBA? Egy, nincs is olyan, hogy mini, kettő, az alap yorki is már elég kicsi mit kéne még azt is miniatürizálni?

2012. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ez egy WESTI keverék inkább mint YORKI!
2012. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Gondolom nem kell hozzátennem, hogy az illető nem magyar...


A szavaiból azt vettem ki, nem érdekli mi lesz a kutyával, csak a 10 ezer kell neki.

2012. márc. 24. 14:43
 10/23 anonim ***** válasza:
3%
ez bizony egy csivava
2012. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!