Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz baja a kutyának ha csak...

Lesz baja a kutyának ha csak húst eszik? Szinte.

Figyelt kérdés
4 hónapos. Adok neki kutyaeledelt, rizst, főtt húst, meg főt zöldséget, hús levével leöntve és összekeverve. De kiválogatja a húst, a rizst meg a zöldséget még úgy ahogy megeszi. De kutyaeledelből elég keveset, pedig prémium kutyaeledel. Gondolom egy kölyök egészséges fejlődéséhez szükséges dolgok vannak a kutyaeledelben is. Vagy elég a hús? Ha erőltetem a kutyaeledelt inkább egész nap nem eszik.
2012. márc. 24. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak hústól vitaminhiányos lesz. legjobb, ha kölyökként csak tápot adsz neki, abban minden benne van, amire szüksége van. meg fogja enni, ha nem kap mást, nyugi, nem halt még éhen egy kutya sem, ha volt előtte bármi ehető.
2012. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az enyém is 4 hónapos és alig eszik pedig elég nagytermetű kutya lesz. Nem élhet csak húson gondolom én.. Hát több mindent ki kell próbálni mi is azt tesszük sok féle tápot próbálunk.. kacsa,csirke fej.. kutya szalámik minden.. Próbálj neki adni maradékokat amit nem esztek meg minden félét ki kell próbálni ha pedig így se akkor állatorvos..
2012. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak húson akkor élhetne, ha szőröstől-bőröstől adnád neki nyersen a friss őzet meg nyulat, mert azokban benne van minden ami kell. Ha főzöl neki, akkor szüksége van a zöldségekre és a rizsre is. Szerintem felesleges kínlódás külön főzni a kutyának, a táp kényelmesebb.
2012. márc. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valójában abban se lenne benne minden, a vadon élő ragadozók is esznek mindenféle növényeket, lehullott gyümölcsöt, füvet, mindenfélét. Szóval zöldség mindenképpen kell a kajába (lehetőleg nyersen, mert főve a fele tápanyag elmegy belőle), csak hát kutya legyen a talpán, amelyik megeszi.
2012. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik kutya megeszi, ha nem kap mást.
2012. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is eszi a gyümölcsöket a kertből és a nyers húsért is rajong.
2012. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kutyád 4 hónapos fejlődésben lévő kölyök ráadásul fogváltás előtt áll és sikeresen válogatós lett!

Kapjon jó minőségű kölyöktápot napi 2-3x mint ahogy azt az első perctől kezdve kellett volna hogy kapjon amikor hozzád került.

Elé teszed az adagját,5-10 percre ha ette ha nem elvenni előle,következő alkalommal szintén...és így tovább.Remélhetőleg pár nap és normálisan fog enni a kutyád és szépen fejlődik majd.

Sok sikert!

2012. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezt játszom nekem 5 hónapos csak húst eszik szerintem nem baj
2012. márc. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!