Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rövidszőrű Német juhászkutyámn...

Rövidszőrű Német juhászkutyámnak milyen fésűt vagy szőrkiszedőt ajánlotok, amivel ha napi 1-szer átfésülöm elég? Lehetőleg olyat amit a tápfutár.hu-nál lehet kapni.

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
furminátor azt nem tudom lehet e kapni tápfutáron
2012. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
drága?
2012. márc. 24. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vaterán 4-5000 körül kapsz furminátort, annál jobb cuccot nem találsz olyan szőrre. Komolyan. És nyugodtan megveheted vaterán, minden ismerősöm ott vette, és mindenki vadonatújan kapta. Boltban 10ezret is elkérnek érte vagy többet.

Ami a méretét illeti, nekem a fél németjuhászomra a közepes egyre kisebbnek tűnik, vegyél nagyot :)

2012. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a Vateráról van, postával együtt 4000 volt. Az a titok, hogy külföldön sokkal olcsóbb, csak a gyártó ilyen piszkosul drágán adja. Ezt felismerve rendelik kintről a vaterázók. Ne a Deluxe-változatot vedd, az el is romolhat, elég a Classic. Ha mindig visszateszed rá az élvédőt, "túléli" a kutyád is.
2012. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!