Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ül a kádban a kutyám,...

Miért ül a kádban a kutyám, kaparja az ajtót, rágja, és nem akar kimenni a szobámból?

Figyelt kérdés

2012. márc. 24. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

az en kutyam csak velem szeret zuhanyozni.nem kadunk van hanem zuhanyzotal es amikor megyek zuhanyozni az ajtot mindig nyitva hagyom.o besetal mellem a zuhyanyzoba es hadja hogy essen ra a viz.:)) viszont amikor en furdetnem azt mar nem nagyon akarja.

Szerintem is valamit jelezni akar,figyeljetek jobban es dokihoz vigyetek el.

2012. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem rég volt kozmetikusnál, meglett fürdetve és meglett nyírva. AZ eddigi mosógép nagyon hangos volt de már megszokta, viszont elromlott és 3 napja lett kicserélve. Én arra gondoltam hogy szokatlan neki az új mosógép, de akkor minden más új dolog szokatlan lenne neki. Én lelki okokra gondoltam, de érdekes hogy csak este csinálja. Volt dokinál, 1 órát vártunk, aztán megnyugodott és nem vittük be végül, mert lehiggadt, reméltük jobban lesz. Aztán kezdte előröl.
2012. márc. 25. 14:51
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehet, h megszerette a fürdést:)

A mi macskánk eg yhétig őrizte az új mosógépet a fürdőben. Nme bízott benne.


De miért kapar? Tőled akar valamit. Mutasd be neki az új mosógépet. Lehet asziszi, valami trójai faló :)

2012. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!