Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi szükséges ha kozmetikushoz...

Mi szükséges ha kozmetikushoz visszük?

Figyelt kérdés
Há kozmetikushoz visszük a kutyánkat.Mit kelkáposzta vinni?Pl.Oltásikönyv?
2012. márc. 25. 13:52
1 2
 1/11 Bozsikrisz ***** válasza:
A kutyát meg pénzt, más nem kell.
2012. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi :)

kicsit odakap ha nagyon húzzák a szőrét.De nem harap!Minket nem csípni meg csak mást.Már neveljük róla le (kiskora óta ).Szájkosár?

2012. márc. 25. 14:03
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Káposztát biztos nem.
2012. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bozsikrisz ***** válasza:

"kelkáposzta" ? - ezt most olvastam el, mi van? :D

Szájkosarat szerintem nem szükséges vinni, ha türelmes és ügyes kozmetikust találtatok, akkor nem lesz ott probléma.

2012. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jaj, azt h kelkáposzta csak véletlen írtam.Telefonon netezek és néha beilleszt szavakat sorry :)
2012. márc. 25. 14:12
 6/11 anonim ***** válasza:
A kozmetikus el tud bánni vele, biztos van nála szájkosár is, olyan, amivel ő szeret dolgozni. Pénz és kutya, semmi más, tényleg.
2012. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!És még 1x bocsi a káposzta miatt :D
2012. márc. 25. 14:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Oltási MINDIG legyen nálad, ha elhagyod a lakással a kutyát. De komolyan.


Nem tudom h miért mondogatja mindenki, h nem kell. Kezdjük ott, h amint közterületen vagy nálad kell lennie, ezt ellenőrizni is szokták.


De tegyük fel h összefutsz egy másik kutyával a kozmiban és valami oknál fogva a tiéd megharapj a másikat. Vagy a tiéd odakap a kozmetikusnak és vérző seb lesz belőle. Ha nincs nálad az oltási, akkor neki kell egy tetanusz, és a kórházban meg fogják kérdezni, h hogy sikerült. És ha kiderül, h nem volt nálad az oltási, akkor simán be is szállíthatják a kutyádat megfigyelésre (mivel ilyen esetben, ha nem bizonyítható a kutya immunizációja, akkor a kórház köteles bejelenteni), de minimum kiszáll hozzád a közterület felügyelet ellenőrizni az oltásit.

2012. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Engem nemrég megharapott egy foxi.Megkérdeztem a gazdit h bevan-e oktva.?

Erre ő:Mi közöm hozzá?És elküldött melegebb éghajlatra...

Kaptam egy tetanuszt és kész :/

2012. márc. 25. 20:41
 10/11 Bozsikrisz ***** válasza:

Igen, ez így van, hivatalosan mindenhol kell, hogy tudd igazolni, hogy a kutyád oltva van.

De a kérdés az volt, hogy a kutyakozmetikus kéri e. Nem, ő nem kéri.

2012. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!