Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viselkedik ilyen furcsán...

Miért viselkedik ilyen furcsán a kutyám?

Figyelt kérdés

Tegnap megszokottan viselkedett, de ma nagyon "lusta" nem csinál semmit, meg nagyon sokat liheg, és folyik a nyál a szájából.

Eddig ugrált,játszott, most nem akar semmit se csinálni.

A kutya : Kaukázusi Medveölő, 2éves lesz májusban.



2012. márc. 25. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Melege volt ennyi az egész.... Az enyémeknek ma terítettem le vizes törölközőt és azon hűsöltek. Ma ők se voltak valami aktívak csak most estefelé. Nem régen jöttünk haza a sétából....
2012. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy melege volt.

a kau nem nyáladzós fajta...

simán lehetnek a tünetek mérgezés tünetei is.

itass vele sok tejet, biztos ami biztos (a tejben lévő K vitamin a patkányméreg ellenszere), és figyeld...

kínáld mg valamivel, ha van étvágya, nem lehet nagy baj...

2012. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ha tegnam hiperaktiv volt akkor termeszetes hogy ma lusta

ma az enyem is csak lustizott most estefele kezdett el jatszani

2012. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha adok neki kaját,és nem eszi meg,akkor nagy a baj?
2012. márc. 25. 19:06
 5/12 A kérdező kommentje:

Adtam neki enni,és eszik.

Meg adtam neki tejet is,azt is megitta.

2012. márc. 25. 19:19
 6/12 anonim ***** válasza:

:D:D akkor m jó napja volt!:D

Oké, ha eszik, és pár óra múlva aktívabb lesz, akkor nincs baj, csak lustult...:)


De érdemes odafigyelni, nekem az előző KÁJomat mérgezték meg, és először csak annyi volt, hogy nem volt túl aktív... (szerencsére elszámolták az adagot, de hajszálon múlt az élete, azt mondta a doki.)

(Lehet már kicsit paranoiás vagyok... azért 9-10 körül még nézz rá, aktívabb lett-e. főleg a tekintetét figyeld!)

2012. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor melegben ilyenek, lustulnak. Enni is inkább este adj neki, amikor már egy ideje sötét van és lehűlt a levegő.
2012. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

mit figyeljek a tekintetén?

Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 25. 20:12
 9/12 A kérdező kommentje:
Remélem nem mérgezték meg... Tavaly nyáron ide jött valaki és elkezdte szidni,remélem hogy nem bántotta senki.
2012. márc. 25. 20:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ahogy egy beteg embernek is olyan fátyolos, bágyadt a tekintete, a kutyákon is látszik...

Igazából nem is tudom...

Ez látszik az arcán...


Nekem csak a nyálfolyás miatt lett gyanús a dolog. Meg ha már du 6 utáni a történet, akkor azért már nem szabadna, hogy ilyen melege legyen.


Remélem, feleslegesen vészmadárkodok!


Minden esetre jó, hogy evett, ha nem romlik az állapota, normális a széklete akkor nem lehet baj:)

2012. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!