Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyek még a 9 hónapos kutyámn...

Vegyek még a 9 hónapos kutyámnak kölyök sampont vagy jó lesz a felnőtt?

Figyelt kérdés
nem gond ha kell még kölyök sampon neki csak gondoltam rá kérdezek..
2012. márc. 25. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Még kölyök sampon maradjon 1éves koráig.
2012. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
okés, csak ma fogyott el, majd akkor veszek továbbra is kölyök sampont :)
2012. márc. 25. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugodtan vehetsz felnőtt sampont. Én a 4 hónapost is azzal fürdetem.

2012. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van már kölyöksampon is? Jó tudni... Úgy öt éve még minden kutya egyszerűen kutyasamponnal fürdött, akár 3 hetes volt, akár 15 éves, és mind megmaradtak :)
2012. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy kölyöksampon-e vagy sem, a minősége a lényeg, főleg ha sokat fürdeted. Remélem nem Bobi vagy Panzi vagy egyéb "szuper" minőségű samponokról van szó, mert ezeket kerüld el nagy ívben.
2012. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

panzi-t vettünk legutóbb,eddig sose volt gond hogy ezzel fürdettük, a másik kutyánkat is évek óta panzi-val fürdetjük és semmi baja tőle, tudom hogy a samponban is minőségit kéne vennünk, de pl egyik ismerősöm jó minőségű samponnal fürdeti a kutyáját, mert kíváncsi volt rá miben másabb a panzi-nál és azt mondta hogy nem vett észre semmit ,csak hogy jobb lett az illata a kutyának..így vissza tért a panzi-ra..

2-3 ezer ft-om nincs minőségi samponra,inkább jó minőségű tápot veszek nekik..


6 hetente vannak fürdetve..

2012. márc. 25. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam is minőségi cuccok vannak itthon, de nem gondolom, hogy muszáj ilyenekkel fürdetni amennyiben évenként párszor van fürdetve. Viszont sűrű fürdetés esetén én nem fürdetnék vackokkal.

Nem mondom, hogy hiperszuper sampont vegyél, de nem tudsz legalább egy kicsivel jobb minőséget megengedni magadnak?

2012. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minöségi tápokban otthon vagyok nagyából,de samponokat nem ismerem annyira,esetleg ajánlatok vmi jót??? de nem a 3 ezres kategória..
2012. márc. 26. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!