Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az akita inu mennyire barátság...

Az akita inu mennyire barátságos, társaságkedvelő, játékos kutya?

Figyelt kérdés
körülbelül mennyibe kerül egy amerikai fajta kölyök kutyus, neten elég magas árakat láttam :/
2012. márc. 25. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
en inkabb Shiba inu-t ajanlanam.konnybben kezelhetok,alacsonyabbak,es ugyanolyan szepek :)
2012. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát egyik tulajdonság se illik rá. Kifejezetten makacs, önfejű, bizalmatlan fajta, hatalmas a mozgásigénye és ugatós. És igen, elég drága fajta. Ha kezdő vagy, inkább válassz egy könnyebben kezelhető fajtát! Az eurázsiai hasonlóan néz ki, de nem olyan nehéz eset, nem is ugatós.
2012. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az akita tipikusan az egyik legkevésbé ugatós fajta.

A többi egyébként igaz, makacs, önfejű egygazdás kutya.

2012. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az akita inu és az amerikai akita teljesen más, két külön fajta.

Az akita inu – a japán akita – egyáltalán nem barátságos, nem játékos kutyus, ráadásul a társaságot sem kedveli. Egyedüli kutya szeret a leginkább lenni, más kutyákkal nagyon domináns, verekedős. Persze, tudom, minden nevelés kérdése, meg nem mindegy milyen az adott kutya jelleme, de igen nagy átlagban ez jellemző a fajtára.

2012. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most németjuhászom van, de ő más sajnos elég öreg és tetszik az akita..

Bocsánat rosszul írtam a kérdést, mert én amerikai fajtát szeretnék, az is ennyire makacs? :/

2012. márc. 25. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Az amerikai egy fokkal könnyebben kezelhető, ha kezdő vagy szukát vegyél mindenképp. Ezeknek a kutyáknak elég magas az áruk, szóval ha ragaszkodsz hozzá, akkor gyűjtögess és érdeklődj tenyésztőknél van-e hobbi minőségű kiskutyájuk valamivel olcsóbban.
2012. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!