Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám oldalán lett egy...

Kutyám oldalán lett egy pukli. Mitől lehet? Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Elég nagy, kb tojás nagyságú, kemény. Már 1 hete ott van. Ahogy nyomogatom, nem érzékeny rá.

Nem ütötte be magát, nem tudom mitől lehet. Szerintetek?

Egyébként ő egy boxer. Nem látom, hogy zavarná.


2012. márc. 26. 08:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy voltunk kirándulni, akkor még nem volt semmi. Hazajöttünk, lepihent, és mikor felkelt, egyszer csak ott volt. A semmiből.
2012. márc. 26. 08:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak rémisztgetni, de az én kutyámnak is egyik napról a másikra lett a mellső láb felső ízületénél egy diónyi kemény pukli, ami aztán rohamosan nőtt. Kiderült, hogy daganat és az valóban nem fáj. Öreg a kutyád, vagy még fiatal? Mert öreg kutyáknál gyakori ez. Az én kutyámnak már akkora mint a feje, nem zavarja a mozgásban, de nem műthető. Jobban mondva nem javasolják. Vidd minél előbb dokihoz, hogy kizárják a daganatot.
2012. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 éves
2012. márc. 26. 09:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor talán nincs nagy baj, mert mint írtam ez idős kutyákra jellemző, 10 év fölöttiekre. Elképzelhető, hogy sétálás közben, gazban, vagy valahol megszúrta valami és valami tályog szerű. Ilyenről is hallottam már. de akkor is vidd orvoshoz, mert magától nem fog eltűnni, ha már egy hete ott van.
2012. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Vidd el dokihoz, majd ő megmondja. Így szoktuk csinálni mi, felelős gazdák.
2012. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szuri helye.
2012. márc. 29. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!