Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen árban van egy egészsége...

Milyen árban van egy egészséges német dog kölyök?

Figyelt kérdés
Kiállítási minőségű is érdekelne, de a házikedvenc verzió is:)

2012. márc. 26. 14:19
 1/7 Bozsikrisz ***** válasza:
80 ezertől a csillagos égig.
2012. márc. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kiállításra: jobb kennelekből 150-felfelé

hobbira: olyan 80-100 környékén az én személyes kedvenc kennelem a Blue Diablo ott olyan 200 körül van egy kiállítási minőségű kutya :)

2012. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Inkább fogadj örökbe egy kiskutyát a menhelytől!!!
2012. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bozsikrisz ***** válasza:
77%
Utolsó, szerintem ez nem az a kérdés, ahol az örökbefogadással kellene jönni. Azt azoknak javasold, akik azt kérdezik, hogy "milyen kutyám legyen?"
2012. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Így van, nálam ideiglenesen mindig vannak mentett kutyák, de senki olyat nem fogsz rábeszélni egy menhelyi ebre, aki beleszeretett egy adott fajtába..


A Blue Diablo kutyái valóban fantasztikusak! Annyit még, hogy van színben preferencia? Hogy mondjuk most a kék a divat nem a csíkos? Bár nekem talán leginkább a foltosak jönnek be..

2012. márc. 26. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát általában sárga kutyák nyerik a kiállításokat vagy harlekinek(foltosak)
2012. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sárgában a Madzagfalvi kennel viszi nálam a prímet.Ismerem is a tulajdonosnőt,szeretreméltó ember.

Foltosban a Somogy-gyöngye és a Nílusparti...És mindenhol kb 150től kezdődnek...

2012. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!