Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudunk választani? (többi...

Nem tudunk választani? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kutyát szeretnénk,de egyenlőre tanácstalanak vagyunk..panelban élünk,van kisgyerek a családban,több kutya is van,reggel egy óra séta,délben egy óra séta 4 fele 2 órás séta és este 9-10 fele is egy órás séta lenne meg neki naponta,kutyaiskolát tervezzük..bármi kérdés merül fel nyugodtan kérdezzetek :) Előre is nagyon szépen köszönöm!

Vizslán gondolkodtunk :)


2012. márc. 26. 14:38
1 2 3
 1/22 Bozsikrisz ***** válasza:
50%

A vizsla jó döntés.

De azt a dolgot kifejtenéd, hogy panelban hogy tartotok több kutyát? Remélem azt azért tudod, hogy erre vonatkozóan vannak szabályok, hogy hányat lehet tartani.

2012. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi!Bocsi félreérthetően írtam a kutyák nem velünk laknak,volt kutyánk,de ő két éve meghalt,azért írtam hogy van több kutya is mert a családban több is ,van és hogy ez lehet,hogy okozhat problémát(egyébként a gyerekek is a családban vannak)
2012. márc. 26. 14:47
 3/22 anonim ***** válasza:
Labrador?:::)))
2012. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
milyen testüre gondolsz?
2012. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Németjuhász
2012. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszi mindenkinek! Olyan közepes termetűre gondoltunk,de ha van ezekhez a feltételekhez egy kisebb testű kutya,akkor természetesen őt is belevesszük a választási lehetőségekbe..egyedül ölebeket nem szeretnénk :)
2012. márc. 26. 15:57
 7/22 anonim ***** válasza:

Sheltie? Hasonlít a skót juhászra csak kisebb.

Szerintem ő megfelelne.

2012. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Shiba inu?
2012. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! a sheltie-t is nézegettem nagyon régen(úgy másfél éve) fel is vettem a kapcsolatot a tenyésztővel és mikor mondtam neki,hogy a következő alomból szeretnék kutyát(hosszas beszélgetés után,mert egyébként pont volt egy eladó kanja,de végül megtartotta,mert mondtam neki,hogy most nem lenne ideális,és akkor pénzünk sem volt hirtelen annyi) nem írt vissza nemes egyszerűséggel..a fajta nem tehet róla,de ez az egy tenyésztő elvette a kedvem az egésztől.
2012. márc. 26. 16:22
 10/22 A kérdező kommentje:
shiba-inu kennel nincs Magyarországon ha jól tudom..több év kiállításra járás óta nem találkoztam shiba tenyésztővel(magyarral)
2012. márc. 26. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!