Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 hét alatt mennyi mindenre...

1 hét alatt mennyi mindenre lehet megtanítani egy 6 hónapost kutyát?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozok, hogy tavaszi szünetbe örökbe fogadjam-e a kutyust. Egy keverékről lenne szó, németjuhász keverék. Amiket meg szeretnék tanítani neki (kerti kutya):

Nagyjából hova kakiljon

Alapvető parancsszavak (ül, fekszik, marad)

Hogy nem jöhet ki a kerítésen

Falkavezérség elkezdése


Kb 1 hetem lenne rá, persze utána is tanítanám, de nem egész nap tudnék foglalkozni vele. Könyveket már olvastam,+ rengeteg kérdést itt a gyakorikérdéseken.

A válaszokat előre is köszönöm


2012. márc. 26. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Eleve egy hét arra is kevés, hogy egyáltalán hozzátok szokjon a kutya. Megismerje a családot, a helyet, stb.

Csak elkezdeni tudod a nevelést, hogy mit is kívánsz tőle az együttélés során.

2012. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első egy-két héten először meg kell szoknia a kutyunak az új környezetét, utána lehet tanítani. Szerintem inkább várd meg a nyarat, de nem hiszem, hogy nincs napi egy-két órád hétköznapokon is vele foglalkozni. :)
2012. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lenne rá, úgy értettem hogy nem egész nap, hogy "csak" napi 2-3 órát, mert azon az egy héten 24/7-ben tudnék vele foglalkozni. Őt néztem ki magamnak, szerintetek első kutyusnak megfelelne? [link]
2012. márc. 26. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Formás kiskutya. Bár az nj és husky keveréket megkérdőjelezném. Mindkét fajta álló fülű, ő meg kis lógós.

Fiatal, gyorsan fog biztosan tanulni. Bátran érdeklődj utána, és ,ha teheted , menj el ismerkedni vele.

2012. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!