Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alaszkai Malamut és Szibériai...

Alaszkai Malamut és Szibériai Husky között van valami különbség? Melyiket érdemesebb választani?

Figyelt kérdés

2012. márc. 26. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nincs, poénból két külön fajta.
2012. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
-.-' Jellembeli különbségre gondoltam.Jól esik tahónak lenni?:)
2012. márc. 26. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van különbség, mert az Alaszkai malamut az nagyobb, több kg stb... mint a Husky. Itt van olvass róluk.:

[link]

[link]

2012. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 csaba1974 ***** válasza:
van némi különbség de nem sok egyformák és egy célt is szolgálnak!! Inkább az a fontos mindkettőnél sokat mozogjon nagy a mozgásigényük ha megszeretnek nagyon tudnak ragaszkodni!!!
2012. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Küllemre a malamut nagyobb és a farka visszahajlik a hátára, míg a huskynak lelóg.

Jellemre szinte ugyanolyanok, bár a malamutról azt hallottam, hogy nem könnyen fogadja be az új falka/család tagot (pl. a kisgyerekeket).

Szóval szerintem husky.

2012. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Én is inkább a husky mellett vagyok, de én kicsit elfogult vagyok, mert nekem is az van.:)

De a környékünkön a malamutok agresszivabbak, bár szerintem erről a gazdik tehetnek... na mindegy. pl az egyik egésznap bevan zárva a boxába, sétálni sose viszik, nem is csoda, hogy megkattan szegény kutyus, a másik meg láncon van, de azt legalább néha viszik sétálni.

Nekem a husky szebb küllemre is.:) de igazából a te döntésed, jellemben eléggé hasonlóak, annyi hogy a malamut mackósabb, nagyobb, mint a husky.

2012. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem meg van 6 malamutom és egyik sm agressziv, minden kutya megőrül ha be van zárva!

Nekem volt mindkettő, és a malamut könnyebben tanitható , szerintem szebb is, bár mindenkinek más a véleménye, sokan akik nem is ismerik a malamutot rá mondják hogy agressziv! De nem tudom miért!

És az is hülyeség h a gyerekeket nem fogadják be és nem is értem hol terjedt el ez a pletyka.

Én tenyésztő vagyok és igazán értek a fajtához, minden kutyának kell a szocializáció, egy kezes labrador is bekattanhat ha rosszul nevelik és nem kapja meg ami szükséges, pl szeretet, mozgás, szocializáció!

2012. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én odairtam azt hogy a gazdik tehetnek róla, meg a körülményeket is, hogy miért olyan... nem értem miért kötöttél bele, mindenkinek más tetszik. Nekem a husky szebb és szerintem nem nevelhető nehezebben a malamutnál.
2012. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hááááát szerintem van különbség, de hogy melyiket válaszd inkább szerintem a Huskyt (de te döntöd el)
2012. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!