Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó minőségű sampon, de 2000...

Jó minőségű sampon, de 2000 ft alatt van?

Figyelt kérdés

tettem tegnap fel egy kérdést és azt mondták hogy minőségi samponnal kéne fürdetnem a kutyáimat,ez oké csak samponra nem akarok annyit költeni, az egyik kölyök akkor neki kölyök sampont vegyek, a másik idős neki meg felnőtt kutyának valót, most amúgy sem férne bele a keretbe,mert sajnos nincs 2500 ft minőségi samponra, örülök hogy minőségi kutyatápot tudok venni nekik,jah és 2500ft veszek két kg pro plan-t a kölyöknek..

most kell oltani vinni és még kozmetikába is elkéne vinni de az már csak április közepe,vége lesz..


(az idős kutya 1 évben 3x van kozmetikába, a kölyöknek áprilisba lesz az első kozmetikája)


2012. márc. 26. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát valóban minősségivel kéne fürdetned. Az enyémek is azzal vannak.

De még jó a Bobi is az olyan 750Ft az se egy rossz sampon.

2012. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Felesleges 2 fajta sampont venned. Ami szerintem megfelel a kutyáidnak, közepes minőségű, árban is elég jó:

gyógynövényes SH-Ampon, 1 liter, higítás: 1:5

1600.- forint

A Selbruha webáruházában lehet kapni.

2012. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Állatorvosnál lehet kapni jó minőségű, bőrkímélő samponokat, szóval ha úgyis mentek esetleg rákérdezhetsz, nem tudom milyen árban vannak. Még a Héryt tudom ajánlani, jelenleg én ezt használom, kb 1800 ft volt egy nem túl nagy adag.
2012. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is a selbruha Shamponját használjuk, a kölyök samponja az meg kölyök és érzékeny bőrű kutyáknak van. Igaz ez drágább, mint a többi Sh, de talán az 1500 helyett 1800Ft és nem kis 1-2dl, hanem literes.
2012. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Megnézem majd azt a literes sampont..csak az a baj hogy rendelni nem szeretek,mert akkor egésznap itthon kell lennie vkinek,én és tesóm suliban vagyunk anyumék meg dolgoznak,szóval a házhoz szállitást nem szeretem,max nyáron tudok rendelni akkor itthon vagyok

2012. márc. 27. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laksz, de AlphaZooban biztos lehet kapni, mi is ott vettük.
2012. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gödöllön lakok,megnéztem Veresen a cba-nál van a legközelebbi alphazoo,majd vmikor elmegyünk,mert úgy is elakartunk már menni..
2012. márc. 27. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!