Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alábbi kennelben mennyi...

Az alábbi kennelben mennyi lehet egy kiskutya?

Figyelt kérdés

[link]


Valaki esetleg vett már innen?



2012. márc. 26. 18:49
 1/10 A kérdező kommentje:
hobby célra
2012. márc. 26. 18:50
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem a tenyésztőt kérdezed?
2012. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát van ott telefonszám...hívjátok fel...sokat nem veszthetsz vele ha felhívod....inkább kapsz kiskutyát amiért talán az életedet is odaadnád :))
2012. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha oda állítassz a tenyésztőhöz azzal, hogy mennyi a kutya, tuti, hogy nem fog adni kutyát. Ezért kérdezem itt ha valaki már vett az ha megmondja akkor tudok viszonyítani a másik kinézett kennelhez.....
2012. márc. 26. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Ő majd megmondja,kérdezd bátran!

Elérhetőség

Ujj Veronika

Miskolc, Hungary

E-mail: veronika@londonssweetheart.com

Mobil: 0036/209-294-519

2012. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

"Ha oda állítassz a tenyésztőhöz azzal, hogy mennyi a kutya, tuti, hogy nem fog adni kutyát."


Honnan vetted ezt a baromságot?

2012. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

A kérdező kommentje:


Ha oda állítassz a tenyésztőhöz azzal, hogy mennyi a kutya, tuti, hogy nem fog adni kutyát...


Miért ne adna?

Elmondod neki,hogy szeretnél egy ilyen fajta kölyköt törzskönyvel,hobby célra,természetesen ivartalanítást is vállalod ha feltétel.Van-e jelenleg az alomban ami neked megfelelne és mennyi az ára?

Szerinted elzavar?

2012. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is kutyavásárlásban vagyok, keresgetem a tenyésztőket, de eddig még nem jártam sikerrel. Ahol voltak kutyák, ott mire telefonáltam már elfogytak, de az árát és a következő alom várható születését megmondták, minden zokszó nélkül. Nagyon kedvesek voltak ér korrektek. Többel napi szinten faceen tartjuk a kapcsolatot, így talán ők is jobban megismerhetnek engem, mint jövendő gazdist, valamint ha van kérdésem; egyből feltehetem még.
2012. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Normális ember megmondja, hogy mennyi, nem kell ettől félni. Amúgy én is beszéltem 2 olyan tenyésztővel (ismerősökkel, nem kutyavásárlási céllal), akik mondták, ha megkérdezi tőlük valaki, hogy mennyi a kutya, akkor oda nem adnak, mert annak nem a kutya minősége számít. Ami szerintem baromság.
2012. márc. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy korrekt normális tenyésztő nem háborodik fel ezen,sőt nekünk is a 2 kutyánknál felajánlotta a reszletfizetést is.és általában mikor már megszületik a kiskutya küldened kell legalább a kiskutya árának negyedét,igy gyakorlatilag kell is beszélni az árról.ritkább fajtáknál van hogy várólista van,és ott pl nem is tudod megvárni sokszor hogy megnézd pl. 8 hetesen a kiskutyát és ugy válassz,már 2-3 napos korban fényképről választani kell és foglalózni.amelyik tenyésztő felháborodik ezen onnan nem is vennék kutyát,mert sajnos ott ált nincs arányban az ár és a minőség.de egy tk. minőségi kutyánál bármilyen fajta is legyen minimum 100 000 től felfele gondolkodj,ritkább fajtánál 200tól felfele...ha hobby célra kell esetelg van olyan az alomban ami nem egy kiállitási darad őt se fogod nagyon olcsón max.40-50 el olcsóbban megkapni.és hozzá is ugyanugy jár a tk. max ivartalanitási kötelezettséggel viheted csak el.
2012. márc. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!