Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kapni?

Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Ma kiderült, h kutyámnak fém allergiája van és nem használhatjuk a lánc fojtónyakörvet, és szeretnék venni textilt, de azon is van egy kis fém. az nem baj? vagy egyáltalán ne vegyek olyat,és hol lehet ilyet kapni?
2012. márc. 26. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Amin csatt van, az nem fémes.
2012. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szintem minden nyakörvön van minimális fél ha jól tudom.....

Próbál ki egyet. hogy vállt e ki allergiát nála a nyakörv.

2012. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Boros Benjamin ***** válasza:
Nem nincsen minden nyakörvön fém. Nézz körül a K9 kutyashopban, ott speciális igyényű kutyusoknak is találsz kiegészítőket, kellékeket :)
2012. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fressnapfba menj ki, ott vannak bőr/textil kombinációban fojtók. Nem akarok hülyeséget mondani, de van kifejezetten egy kutyafajtára való fojtó (talán agár?), ahogy láttam, azon nem volt egyáltalán fém, ahol érintkezhetett volna a kutyával...
2012. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megnézem
2012. márc. 26. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi azt hiszem,a Spar-ban vettünk elég jó minőségű textil nyakörvet,műanyag csattal.Semmi gond vele,kitűnően szuperál két éve,és nem is volt drága,1500 körül volt,ha jól emlékszem.Egy kicsi fémes kinézetű karika van csak rajta,de az is úgy van rátéve,hogy közvetlenül nem érintkezik a kutyával,mivel egy részen a nyakörv dupla,és a két textilrész között rögzítették.
2012. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!