Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A német spicc az inti vagy...

A német spicc az inti vagy benti kutya és kb. mekkorára nö meg?

Figyelt kérdés

2012. márc. 26. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

A német spitznek öt fajtája van:

Wolfspitz (Keeshound)

Nagyspitz

Középspitz

Kisspitz

Törpespitz (Pomerániai)


Különben inkább bentre ajánlanám.

2012. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy közepes termetű fajta.

Kint és bent egyformán jól tartható de inkább kinti benti kutyának ajánlom.

2012. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha rendesen ápolod a bundáját, akkor kinti tartásra megfelelő. Fázni nem fog, mozogni is szeret. Ha néha sáros lesz, akkor majd kitisztítod. Nem kell megijedni tőle. Lakásban is elvan, de jobban érzi magát egy nagy kinti telken. Aztán éjszakára ha beengeded, akkor bemegy..
2012. márc. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 közép német spiccem van, kertes házba, kinti-benti állatok. Egyiket gyepiről hoztuk ő inkább kint szeret lenni, mert neki nagyobb bundája is van, a másik kölyökkora óta nálam van, ő inkább benti. Ők ugye közép méretűek, olyan térd alattiak. Nekem a bundájukkal nincs bajom tisztul magától, a szomszédok néha rá is kérdeznek mit csinálok velük, hogy olyan szép fehérek mindig. Pedig semmit, csak néha fésülni ugye.
2012. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.én olyan közepesre gondoltam
2012. márc. 27. 17:49
 6/6 mákvirág válasza:
Szerintem inkább benti kutyus mint kinti. nekem van egy 11 hónapos japán spiccem ő inkább bent van mint kint!! Viszont nagy odafigyelést igényel mert egy nagyon okos és ugyan ennyire érzékeny lelkű kutya aki imád játszani azaz a napod felét bőven le foglalja! Jó most erre mondanád hogy ez minden kutyával igy van de ez nem igaz mert hát nekem még van három másik kutyuson is az egyik egy cane corso a másik egy francia bulldog a harmadik pedig egy yorki mindegyik igényli a törödést de nem ugy mint a spicc...
2012. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!