Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tanítsak meg a kutyámnak?

Mit tanítsak meg a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok mindent tud és semmi sem jut az eszembe hogy mit lehetne megtanítani neki. Közepes testű egy éves kutyus
2012. márc. 27. 13:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi az, amit már tud? Milyen fajta kutyus?
2012. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mit takar a nagyon sok minden?

Olvasni biztos nem, hiszen a szeme nem alkalmas rá.

Ül, fekszik, nevére hallgat, vezényszavak pl.: marad, keres, visszakeres; nyomkövetés(állatbőr elrejtése nyomok hagyásával pl kitéped a szőrt belőle, esetleg vérnyomok, hóba még könnyebb megtanítani), újságbehordás, pitizés.

Végtelen lehetőség van amiknek a kutya fajtájából adódó képességek szabnak határt.

2012. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

*****

szerintem itt biztos találsz még olyat amit nem tud :D



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Keverék és tudja az ül fekszik marad hozd pacsi fogd piti puff forog hempereg lábhoz keresd int. tudtok valamit ami jól néz ki és érdekes?
2012. márc. 27. 14:17
 5/18 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg ugrani(ha olyan alkat), kúszni, szlalomozni stb.
2012. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
tanítsd meg puszit adni,ugatni,kúszni,apportírozni dolgokat,bújócskázni,kapcsold le a villanyt,nyisd ki / csukd be az ajtót.Játsz vele sportokat:fozizzatok..az én kutyám is nagyon nagyon szereti:)és könnyű megtanulni:)Csinálj neki akadálypályát,legyenek benne akadályok amiket át kell ugrania,szlalomozzatok.Az ugrást több félében lehet gyakorolni:ugordát a lábamat vagy a hátamat vagy ugorját mondjuk 3 lécet amik különböző magasságba vannak.Remélem tudtam segíteni:9 Sok szerencsét!:)))
2012. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
"ugatni" :-))))))
2012. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Az ugatást hogyan tanítsam meg ha nem nagyon az a fajta amelyik ugat amúgy erre már én is gondoltam télen csak em tudom hogyan


Köszönöm az eddigieket még várok jókat am ugrani tud azt kifelejtettem

2012. márc. 27. 14:55
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Ez az "ugatni" vicc volt. Olyan, minha azt mondtuk volna, hogy tanítsd meg pisilni.
2012. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Catz ***** válasza:
100%

Az enyéim a következöket tudják:

engedelmes rész: ül, fekszik, áll, hozzám, lábhoz, elöreküldés, menetközbeni fektetés és ültetés

járunk örzö-védözni: fogd, ereszd, felugatás


trükkök: integetni felváltott lábbal, nyuszi-ülés, ugatás, szlalom, fel- és leugrás, a kicsi ugrókötelezni, forogni, pörögni, tolatni, kosarat hozni, tobozot gyüjteni, hajolni, IKEA-s lámpát kapcsolni (kapcsolójaa földön), target-sticket követni, vizsla-állás, külön farokcsóválás, lelövés, orrot ökölnek nyomni, fejet letenni (fekvésnél), most így hirtelen ennyi :)

2012. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!