Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csonttól lehet szorulása a...

Csonttól lehet szorulása a kutyának?

Figyelt kérdés
5 hónapos havanese kutyámnak adtam egy fél csirkefarhátat a doki javaslatára, de azóta csak nagyon keveset kakilt, ma még semmit! Lehet ettől és tudok rajta segíteni valahogy?
2012. márc. 27. 14:40
1 2
 1/15 anonim válasza:
48%
A legtobb esetben a kutyaknak a csonttol szorulasuk van foleg ha a kutya nagyon surjen kap csontot.Es a kutyak csonteves utan gyakrabban is vakaroznak.
2012. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Gyakrabban vakaróznak csontevés után?? Ez vmi újdonság? :D


Igen, sajnos lehet a csonttól szorulása a kutyádnak.

2012. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Igen M.-H. Alexandra a szomszedom allatorvos es nem ajanlja a kutyaknak ma suru csontevest mivel viszketo tuneteket idez elo.
2012. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ennek se füle-se farka. Mégis miért? Mi van a csontban, amitől vakarózni kezd a kutya és miért kezd vakarózni?


Egyetlen egy dolgot tudok elképzelni, ha csirke csontot kap a kutya és az allergiás a csirkére, akkor vakarózik.

2012. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nekem is az allergia jutott eszembe, de más miatt én sem hinném, hogy vakarózna!


Abban még segítenétek, hogy mit adjak neki, hogy tudjon kakilni? Mert ma egész nap nem kakilt!:(

2012. márc. 27. 19:57
 6/15 anonim ***** válasza:
A csont elég veszélyes, én elvinném dokihoz. Nem tudhatod, nincs-e belefúródva valahova. Milyen csontot kapott amúgy? Egyébként az én kutyusom Laevolac hashajtòt kapott, amikor zoknit evett. Na, az durva volt. De az adag miatt meg minden miatt tényleg dokihoz menjetek inkàbb!
2012. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csirke farhátat kapott, meg is ette az egészet! Dokihoz úgyis megyünk, akkor megkérdezem ezt is. Egy másik orvos javasolta, mert hétvégén nem rendel a mi dokink, ezek szerint ne is adjak neki ilyet többet?
2012. márc. 27. 20:10
 8/15 anonim ***** válasza:

Ja tényleg, írtad is. Hàt én nem nagyon szoktam olyan csontot adni, amit megeszik. Fogak tisztítàsára szoktam neki főzni marhalàbszár csontot. Leràgja a husit róla, tisztítja a fogait stb. viszont nem tudja szétràgni, olyan erős a csont. 3 órára leköti magát vele :)

Holnap mindenképp vidd dokihoz, ha addig nem kakil!

2012. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a segítségedet (ismét)!:)


Ezt a marhalábszár csontot már én is hallottam, de az én 4 kilós kiskutyám nem biztos, hogy megbirkózna vele!:) De lehet tévedek! Majd egyszer kipróbáljuk!

2012. márc. 27. 20:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk elég viccesen nézne ki mellette, de szerintem egy pròbàt megér :)
2012. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!