Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer, Argentin dog, ti...

Boxer, Argentin dog, ti melyiket választanátok? Egy argentin dog kb akkora mint egy dán dog vagy kisebb? Lehetőleg olyanok segitsenek, akiknek van a 2 faj közül van valamelyikük.

Figyelt kérdés
Ilyenek érdekelnek:Más kutyával hogy jönnek ki?Esetleg meghülyülnek idősebb korukba?Tapasztalatok ...

2012. márc. 27. 21:14
 1/6 Picur84 válasza:
48%
SZIA!NEKEM 4 ÉVE ARGENTIN DOGOM VOLT,IMÁDTAM!MOST EGY MÁSFÉL ÉVES BOXER KISLÁNYOM VAN!Ő A LEGKLASSZABB KUTYA A VILÁGON!HA LEHET EZENTÚL CSAK BOXERT TARTOK!jÁTÉKOSAK EGÉSZEN ÖREG KORUKIG,HŰSÉGESEK,KEDVESEK BÁR KISSÉ ÖNFEJŰEK!ÉN A BOXERRE SZAVAZOK!!!!!!!!:-)))
2012. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
A német dog (amit te dán dognak írtál - Great Dane angolul) jóval nagyobb, mint az argentin dog, viszont ez nem két külön faj, hanem mindkettő kutya.
2012. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem boxerem volt, van és mindig is az lesz!! Az argentin dog idióta kutya! szomszédunkban van egy, mikor fut és a ház mellett be akarja venni a kanyart elveszti a tapadást és elhasal. már a lába kisebesedett de nem érdekli! nekimegy a nagy lendületben fának, ház oldalának, kapunak....mindennek! hát nekem nem jön be!
2012. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 compactegon ***** válasza:
tetszenek a boxerek is, de külön kategória a két kutya. nálam abszolút az argentino nyerne. legfőképp az alapján kellene dönteni, hogy mi a célod vele, illetve mennyire vagy erős kezű, határozott ember. a boxerek általában játékos bohócok (sajna legtöbb erősen nyálzik, ez az egy nem tetszik bennük), a dogo pedig egy vadászkutya.
2012. márc. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem boxerem van. Imádni való, állandóan pörög, játékos /ha közelít mindig lóg valami játék a szájában :)/, imádja a gyerekeket, örül mindig mindenkinek. Soha egy kutyával sem volt nézeteltérése, mindig játékosan közelítette meg őket, ha esetleg nem jött össze a barátkozás, akkor az általában a másik kutya miatt volt. Tényleg családtag! Az enyém 2 és fél éves, annó sok kutya között vaciláltam, de egy pillanatig nem bántam meg, hogy Őt választottam!
2012. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem Argentin dogom van, ez a fajta tökéletes, eszes, de kissé önfejű kutya. Nem hiszem hogy az összes neki megy a falnak, az enyem biztos nem. NEm akkorak mint a dán dog, inkább mint 1 roti. NEm ugyat tul sokat, csak ha ugy erzi hogy kell, néha a vadaszösztön miatt nehez tanitani. A jutifalat se olyan erdekes, ha hall valami mocorgást vagy erez valami erdekeset a közelben. De könnyen kezelhető es egyáltalán nem agresszív. Rengeteg szeretetet ad, de nem ragad rád. Nem ismerek boxert, szóval róluk nem tudok mit mondani :)
2012. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!