Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek labrador...

Mi a véleményetek labrador kutyussal kapcsolatban gyerekek mellé?

Figyelt kérdés
Ajándékba kapnánk,talált kutyus.kb 4 éves lehet hatalmas szépen kifejlődött nyugodt kutyusnak tünik,tetovált fülű.2 kisgyerek mellé el merjük hozni?az egyik 1 éves a másik fiu pedig súlyosan értelmi és mozgássérült,ő 11 éves.Aggódom hogy nem bántaná e esetleg őket,előre köszi a válaszokat.
2009. jún. 15. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hamar beileszkedne.
2009. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nagyon is jót tenne ha elhoznátok. A beteg kisfiú fejlődését is elősegítheti egy kutya. Jó kutyázást! Sok boldogságot!

2009. jún. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hello! nekünk is labradorunk van, ő még csak 9 hónapos. Az én 4 éves kishugommal szívesen játszik, de nem durván. csak visszahozza a labdát meg ilyesmi. de erre meg kellett tanítanunk, mert először állandóan fellökte. viszont minél öregebb, annál nyugodtabb. már egy 2-éves labrador is nyugodtan vihető gyermekek mellé. egyszóval nyugodtan elhozhatjátok. a beteg kisfiún segítene is.

Jó kutyázást! :D

2009. jún. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A labrador az egyik leginkább gyerek- és családszerető kutya. Amire figyelni kell, saját tapasztalat, hogy nincs teljesen tisztában a saját méreteivel, bárkit képes merő szeretetből földbedöngölni. De irjátok nyugodt a kutyus, ugyhogy tiszta szivemből tudom ajánlani gyerek mellé. Szerintem a beteg gyerek állapotán is javitani fog.

Amit a kutya érdekében tudni kell róla: nem igazán udvarlakó kutya .. imád a falkája mellett lenni, ha elkülönited neki az nagy szenvedés. Emelett nagyon nagy a mozgásigénye, nem elég neki egy kert, mindennap kell neki a séta. És kegyetlen módon tud vedleni ... de ez napi 1-2 porszivozással teljesen kontrolálható.

2009. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ma reggel a tv-ben volt egy kinologus és ezt a kérdést tették fel neki.Ö elsö helyen a labradort emlitette gyerekek mellé társnak.Én hiszek neki de az elöttem szolok is ezt erösitik meg.Jo döntésnek tartom hogy gyerek mellett állat van ,mert nagyon sok mindent megtanulnak általuk.Nagyon sok örömet kivánok az uj család taghoz.
2009. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100% ban ajánlom. Ha megfigyeled, a legtöbb vakvezető, terapeuta kutya labrador. Nagyon okos, hamar tanul, és nagyon barátságos fajta.
2009. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!