Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 éves német juhász szukámban...

11 éves német juhász szukámban minden emlőjében és nagyjából már mindenhol a hasában kis puklik vannak, daganatok?

Figyelt kérdés
Az állatorvos azt mondta h jóindulatú de a kutya napi 500g tápot eszik és úgy néz ki szemből már kb nem is látszik iszonyat sovány és csak fogy nem hízik egy dekát se. Szerintetek a doki biztos jót mondott h nem rosszindulatúak? Ami tüdő áttétes és ebbe hal bele mik a tünetek?
2012. márc. 28. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
tuti hogy daganatos és ezért is sovány,szerintem keress fel egy másik dokit, hogy ő mit mond,általában ami jó indulatú annak nem kell hogy legyenek tünetei, én megkérdeznék egy másik orvost vagy akár többet is egyik csak jól mondja..
2012. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden ugyan olyan mint régen egyedül az h csak fogy és sztem 500g nem kevés pláne juniorból.
2012. márc. 28. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát már elég idős szegény!:S Daganatos.
2012. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Junior? Attól nem csoda, ha nem hízik! Keress fe egy másik dokit.
2012. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A dokim azt ajánlotta a magasabb energiatartalom miatt de nem is ez a lényeg hanem hogy az tény h daganatos csak vajon rosszindulatú-e
2012. márc. 28. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
idős szuka kutyáknál gyakori az emlő rák, én azt hittem csak szövettanből lehet megállapitani h jó indulatú-e, de lehet rosszul tudom, az én szukámnak is daganata volt, és belehalt! :(keress fel másik orvost!
2012. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az emlődaganat nem szokott jóindulatú lenni, holnap keress fel egy megbízható, hozzáértő állatorvost, ehhez a lódoktorhoz, aki ránézésre megállapítja, hogy jóindulatú a daganat. Ez annyira szomorú, hogy ilyen emberek dolgoznak állatorvosként, ha hamarabb meg lett volna műtve a kutya, akkor sokkal több esélye lenne, ha már minden emlőjén van daganat, akkor jó eséllyel már szétszóródott a testében. Alapos kivizsgálás után az állatorvos meg fogja mondani érdemes-e még műteni a kutyát, ebben az esetben eltávolítják az összes emlőjét és egy időben ivartalanítani is szokták a kutyákat.
2012. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!